Geheel appartement
Montgo 1 Bellreguard
Fotogalerie voor Montgo 1 Bellreguard





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 460 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Odisea in Piles With 3 Bedrooms and 2 Bathrooms
Odisea in Piles With 3 Bedrooms and 2 Bathrooms
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schadeborg: EUR 100 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
Montgo 1 Bellreguard Apartment
Montgo 1 Bellreguard Bellreguard
Montgo 1 Bellreguard Apartment Bellreguard
Over deze buurt

Bellreguard, VC
In de buurt
Strand van Gandia10 min. rijden - 4.9 km- Hondenpark Guardamar de la Safor8 min. wandelen - 0.7 km
- Playa de Daimuz11 min. wandelen - 1.0 km
- La Playa de la Torre de Piles3 min. rijden - 2.1 km
- Playa de Piles5 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
- Station Gandia - 14 min. rijden
Restaurants
- Heladeria-Horchateria Jijona20 min. wandelen
- Casa Manolo4 min. rijden
- Heladería Niza6 min. wandelen
- Mesón Los Pedregales19 min. wandelen
- La Casa Gran4 min. rijden








