dit appartement ligt in Loppia, een wijk in Bellagio. Villa Monastero en Villa del Balbianello zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Meer van Lugano. Villa Melzi-tuinen en Enoteca Principessa zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bellagio
Zijn huisdieren welkom bij Loving Loppia by Wonderful Italy - Lavanda?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Loving Loppia by Wonderful Italy - Lavanda inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Loving Loppia by Wonderful Italy - Lavanda uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Loving Loppia by Wonderful Italy - Lavanda?
Dit appartement ligt in Loppia, op 15 minuten wandelen van Villa Melzi-tuinen en Haven van Bellagio. Ook Enoteca Principessa en Comomeer liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.