Fotogalerie voor Air conditioner in all the bedrooms, swimming pool, experience the pura vida!





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers 4 badkamers Max. aantal: 14 385 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Beautiful Beachfront property in San Miguel, Guanacaste, sleeps 12
Beautiful Beachfront property in San Miguel, Guanacaste, sleeps 12
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 28 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 14 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sleeps 16 Wifi Hammock Outdoors Nature Paradise Adventure Villa
Sleeps 16 Wifi Hammock Outdoors Nature Paradise Adventure
Sleeps 16 Wifi Hammock Outdoors Nature Paradise Adventure Villa
Sleeps 16 Wifi Hammock Outdoors Nature Paradise Adventure Villa
Also Know as San Miguel Coyote Jabilla Beach
Over deze buurt
deze villa ligt in het stadscentrum en aan het strand in Bejuco. Reizigers die graag cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Museo Islita. Trek je liever de prachtige lokale natuur in? Verken dan Refugio Nacional de Vida Silvestre Camaronal en Strand van San Miguel. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten.

Guanacaste, Provincia de Guanacaste
In de buurt
- Strand van San Miguel - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Jungle Vlinderboerderij - 7 min. rijden - 5.6 km
- Playa Bejuco - 9 min. rijden - 6.0 km
- Coyote Beach - 15 min. rijden - 10.5 km
- Playa Sámara - 44 min. rijden - 35.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Café Santé - 11 min. rijden
- Restaurant San Miguel - 13 min. wandelen
- Salón Anacahona - 10 min. rijden
- Bar El pelicano - 4 min. wandelen