'Zeer vriendelijke personeel en schone kamers.
Een minpuntje is dat onze hotelkamer dakramen heeft en dat er geen verduistering voor de ramen zat. Dus vroeg wakker!'
'Zeer net en vrij nieuw appartement. Netjes en schoon. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Ligging is op minder dan 5 minuten lopen van zowel het strand van Frejus als St Raphael. Prima locatie! '
'This is a very nice hotel near the port. Very convenient as ferry that leaves for Saint Tropez leaves 2 minutes from the hotel. Nice amenities. I even got a small terrace! Great location as can go around St Raphael easily.'
'I’ve never felt more at home.
The room was spacious and comfortable. It had everything I needed and more.
The staff was more than generous and hospitable.
I was traveling all over France and this hotel was the highlight of my journey. I look forward to visiting again.
'
'Really liked this place which offered a restaurant on premises, right across the street you got the fair, lots of restaurants and live entertainment at night and the most important thing the beach right outside your door. Also, the fair is nearby '
'Heel goed hotel met super goed onbijt prima service vriendelijk personeel, we waren hier voor de derde keer en het bevalt.nog steeds uitstekend.parkeren wil soms nog wel eens een probleem zijn ,er schiknt een oplossing te zijn maar dan moet je elders parkeren
'
'Fijn hotel op een prima locatie. Ideale plek om van daaruit de omgeving te verkennen (St. Tropez en Cannes) maar ook om een heerlijke strand- en zonvakantie te houden.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
De beste hotelbeoordelingen voor Base Nature François Léotard
Van der Valk Hotel Saint Aygulf
10/10 Voortreffelijk
"Heel goed hotel met super goed onbijt prima service vriendelijk personeel, we waren hier voor de derde keer en het bevalt.nog steeds uitstekend.parkeren wil soms nog wel eens een probleem zijn ,er schiknt een oplossing te zijn maar dan moet je elders parkeren
"
"Vergane glorie hotel dat overgenomen is door Mercure maar nog lang niet de uitstraling heeft dat bij een Mercure hoort. Wij hadden geen handdoeken op de kamer die we zelf moesten halen bij de receptie. Een van de twee liften werkte niet waardoor je er erg lang over deed om uit het hotel te komen of om je kamer te komen. Een zeer krappe parkeergarage waar je moeilijk in kan manouvreren om te parkeren. Kortom: hier is wat werk aan de winkel."
Neem het gezin mee naar Lunapark Fréjus en geniet van allerlei achtbanen en spelletjes in dit themapark in Fréjus. Maak tijdens je verblijf hier een wandeling langs prachtige stranden.
Neem je kinderen mee naar Aqualand Fréjus en geniet van allerlei achtbanen en spelletjes in dit themapark in Fréjus. Maak tijdens je verblijf hier een wandeling langs prachtige stranden.
Hoe ziet de regio rond Base Nature François Léotard eruit?
Base Nature François Léotard ligt in een deel van Fréjus dat bekend staat om zijn prachtige stranden. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 429 hotels en andere accommodaties.
Wat is het beste hotel dicht bij Base Nature François Léotard?
Hotel Méditerranée by Miléade is volgens onze reizigers een van de beste keuzes voor je verblijf, en dit hotel biedt een restaurant en een bar. Deze accommodatie ligt op 0,8 km van Base Nature François Léotard. Andere goede opties vlakbij zijn Atoll Hotel en Zenao Appart Hôtel Fréjus.
Hoeveel hotels zijn er te vinden in de buurt van Base Nature François Léotard?
Expedia heeft 429 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Base Nature François Léotard.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Base Nature François Léotard wil annuleren?
Natuurlijk. De meerderheid van de hotelkamerreserveringen is restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 tot 48 uur voor het inchecken. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je eventueel nog de optie om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Voeg je datums toe, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om de best beschikbare aanbiedingen in de buurt van Base Nature François Léotard te ontvangen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Base Nature François Léotard?
Bezienswaardigheden als Amfitheater van Fréjus, Romeinse Ruïnes en Gouden Poort zijn onmisbare trekpleisters in de buurt. Ga lekker pootjebaden bij Port Fréjus Beach, Strand van Fréjus of Strand van Saint-Raphael. Ga voor een onvergetelijke ervaring met het hele gezin bij Lunapark Fréjus en Aqualand Fréjus.