Gehele woning·Particuliere eigenaar

Casa da Mangueira 2

Fotogalerie voor Casa da Mangueira 2

Terras
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
1 slaapkamer, gratis wifi, beddengoed
Zeep, toiletpapier
Terrein van de accommodatie

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 860 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Casa da Mangueira 2

Dit vakantiehuis beschikt over een tuin. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een balkon en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)).

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Blender
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Woonkamer

Buiten

  • Balkon
  • Tuin
  • Vuurplaats

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 1 huisdier in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
  • Tours en activiteiten van lokale aanbieders
  • Tuin
  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Barreirinhas. Shopfanaten kunnen bij Ambachtscentrum hun slag slaan. Als je liever de prachtige natuur intrekt, verken dan Nationaal park Lençóis Maranhenses en Amapá Biodiversiteitscorridor. Bekijk onze reisgids voor Barreirinhas
Meer vakantiehuizen in Barreirinhas
Kaart
Barreirinhas, MA

In de buurt

  • Nationaal park Lençóis Maranhenses
    Nationaal park Lençóis Maranhenses
    22 min. rijden - 12.7 km
  • Kade van Barreirinhas
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Ambachtscentrum
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Paróquia de Nossa Senhora da Conceição
    3 min. rijden - 2.0 km
  • Algemeen Ziekenhuis van Barreirinhas
    4 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Barreirinhas (BRB) - 9 min. rijden

Restaurants

  • O Bambu
    20 min. wandelen
  • A Canoa
    19 min. wandelen
  • O Jacaré
    19 min. wandelen
  • Café No Ponto
    18 min. wandelen
  • Nautz Lounge Bar
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa da Mangueira 2?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa da Mangueira 2 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa da Mangueira 2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa da Mangueira 2?

Dit vakantiehuis in Barreirinhas ligt op 2 km afstand van Kade van Barreirinhas, Ambachtscentrum en Paróquia de Nossa Senhora da Conceição. Algemeen Ziekenhuis van Barreirinhas ligt op 2,8 km.

Beoordelingen over Casa da Mangueira 2