The Boutique Apartments ligt in Gràcia, een wijk in Barcelona. Park Güell en Casa Mila zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kathedraal van Barcelona en Casa Batlló. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Camp Nou of Palau Sant Jordi. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Station Barcelona Passeig de Gràcia - 15 min. wandelen
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 35 min. rijden
Restaurants
Nomo
2 min. wandelen
Buenas Migas
1 min. wandelen
McDonald's
4 min. wandelen
Honest Greens
3 min. wandelen
Terraza Casa Fuster
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Boutique Apartments
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen parking, maar ook hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Maak na een lange dag gebruik van je flatscreentelevisie met kabelzenders. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals gratis wifi en een balkon of terras. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
The Boutique Apartments heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een minibar en een kluis. Elke kamer heeft een balkon of terras. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, designer toiletartikelen, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kinderopvang (toeslag)
Keuken
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Minibar
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Designer toiletartikelen
Haardroger
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Balkon/terras
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 07.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
This property is located in the city's Low Emission Zone; only low-emission vehicles are permitted to enter. Guests with non-Spanish license plates must register their vehicle with the city in advance.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 500.00 per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 10.45 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50.00 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 25.00 per nacht
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 07.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HUTB-010820
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Boutique Apartments Apartment Barcelona
Boutique Apartments Barcelona
Boutique Apartments
The Apartments Barcelona
The Boutique Apartments Apartment
The Boutique Apartments Barcelona
The Boutique Apartments Apartment Barcelona
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Boutique Apartments?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25.00 per nacht.
Hoe laat kan ik bij The Boutique Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en 07.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij The Boutique Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt The Boutique Apartments een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50.00 per voertuig.
Waar staat The Boutique Apartments?
Dit appartement ligt in Gràcia, op 5 minuten wandelen van Avinguda Diagonal, Rambla de Catalunya en Casa Mila. Ook Passeig de Gràcia en Casa Batlló liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation Diagonal ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Metrostation Provenca is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Boutique Apartments
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
9,2
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 19 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 19 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 19 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 19 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 19 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
29 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location location location.
Amazing hotel. Great location right on the Rambla. Loved the spa to relax at end of the day. all the staff there are friendly.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2019
2/10 – Ontzettend slecht
liz
24 aug 2019
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pésima experiencia - no lo recomiendo
La atención de la persona a cargo del apartamento en Barcelona fue terrible. Me dijeron que por hacer late checkin luego de las 9 pm había recargo de 50 euros y luego de las 12 am 100 euros. Mi vuelo llegaba de Berlín a las 11. 40 pm. X lo cual debía pagar 100 euros más. Cosa que no estaba explicada al hacer la reservación.
Luego me exigieron dejar de depósito de mi tarjeta 500 euros, qué luego serían devueltos por ellos. Si no firmaba el depósito y no pagaba los 100, euros no me dejaban entrar. La persona a cargo (que debe ser la dueña del apto) me respondió x chat que ellos no tenían obligación de entregar el Apto luego de las 9 pm. (Yo había avisado un mes antes que mi vuelo llegaba a esa hora)
La señora manifestó Que si no quería pagar los 100 euros entonces hiciera el checkin al otro día... perdiendo la noche ya pagada por mi, con anticipación.
Qué mal servicio. Si bien El apto está bien ubicado, no recomiendo este hospedaje, por la pésima atención de sus dueños.
liz
3 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Anchisa
10 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay in Barcelona
Great location!!! Near metro station. Full equipments of kitchen. There was everything near house. Nice service. House was a little bit old when compare to the pictures but it’s not a big deal. Overall house was clean. You can contact staff by ipad. Recommend!!!!
Anchisa
3 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Mauricio
27 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nos fue de maravilla!!!
Nuestra estadía en Barcelona fue muy agradable gracias a la hospitalidad de Boutique Apartments, no tuvimos mayores inconvenientes, aunque si les recomendaríamos revisar la velocidad y estabilidad del wi-fi; en general el apartamento lo recomendamos ampliamente, es muy cómodo y amplio con muy buenas instalaciones.
Mauricio
4 nachten verbleven in januari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
11 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura é in posizione centrale, esattamente di fronte alla Predera con Metro vicinissima. È una bellissima casa attrezzatissima. Camere da letto comode e confortevoli. Consiglio la struttura al 100%!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2018
10/10 – Uitstekend
Nomads, US
Reisde met familie
28 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, balcony, well-equipped with 3 Bedrooms. Washer/dryer in unit. Our unit was on second floor. Nice elevator available. Couldn’t have asked for anything more, wish we could have stayed longer.
Nomads
2 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Elaine, Vancouver BC
Reisde met een groep, Reisde met partner
26 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
nice and convenient location, clean and awesome place
the staff is very welcome and friendly
Elaine
5 nachten verbleven in november 2018
8/10 – Goed
Warren, Stoke on Trent
29 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The apartment was something a little different from the normal hotel rooms you get in Barcelona. It has an excellent location and is convenient if you want a lavish dinner or just to pop to the supermarket for a home made sandwich. You have the choice. There are two apartments available about 8 minutes walk apart and its not clear on booking which one you will get. After a couple of phone calls when we arrived (at the wrong apartment) it was sorted and met our host to let us in and do the paperwork. The apartment could to with just a touch of maintenance from normal wear and tear but this is about the only fault I can find. Overall a very enjoyable stay and I would go back..
Warren
2 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Koo Hwan
21 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
모든 취사도구 및 와이파이 세탁,건조기 모두 갖추어져 있어 이용하기좋았으며, 지하철, 버스 교통이 편한 메인도로에 위치함. 까사 밀라, 까사 바트요와 가깝고 쇼핑하기에도 매우 편리한 위치임.
Koo Hwan
5 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Hyoseok
2 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyoseok
3 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
ヘギ, yokohama japan
18 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ヘギ
2 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Maria, Berkshire
8 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful apartment in the heart of the city.
We had an amazing time in Barcelona made so much better by the fantastic accommodation.
The whole process was simple & easy to book. The team from The Boutique Appts got in touch straight away with essential information we needed about our stay.
The check in process was quick & very efficient, arriving exactly at the time stated. The welcome pack was very unexpected which just added another point of pleasure.
We were given maps & tips on where to find the best restaurants and how to get around the city.
The apartment was immaculate, with loads of little added touches that made it feel like home away from home. It was very quiet even though it was on one of the busiest streets of the city you couldn’t hear any noise.
We had a great time and will definitely be back and recommending to all our friends.
Maria
4 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Katherine, new zealand
6 jul 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice clean and quiet
Spacious apartment. Good supplies in kitchen. Needed blinds in lounge as the sun comes into the other bedroom early in the morning. Was hard to find to collect key as address is wrong on Expedia
Katherine
2 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
CC, Melbourne Australia
30 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabulous apartment in great location!
We loved it here! The apartment was fabulous, as was the personal service, and we were so close to everything we could walk everywhere - Casa Battlo and La Pedrera are literally just down the road. Highly recommended!
CC
2 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
FamiliitzweiTee, Germering, Bayern
27 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schönes Appartement in der City
Tolle Anbindung an ÖPNV, gute Lage, alles drin, was man braucht, hübsch eingerichtet, Bäcker und Supermarkt nebenan. Leider derzeit (Mai 18) große Baustelle direkt daneben und daher unheimlich laut, außerdem hört man im 4. Stock (!!) noch jede U-Bahn durchs Haus rumpeln. Ehebett ist nur 1,8 m lang und ein Brett. Daher 4 von 5 Sternen.
FamiliitzweiTee
6 nachten verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Ricardo A G
2 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfeito
O lugar é perfeito, excelente e as dicas do Jaume são as melhores, ele fez um "guia" e deixa disponivel aos hospedes, um capricho. Voltaremos sempre que estivermos em Barcelona.
Ricardo A G
10/10 – Uitstekend
AL, Roma
17 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Appartamento centrale e comodo
L'appartamento è centrale spazioso e molto comodo.
Raccomanandato anche per una famiglia di 4 persone o per due coppie
AL
2 nachten verbleven in december 2017
10/10 – Uitstekend
Marco, Münster
9 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stilvoll eingerichtetes Apartmant.
Schönes und zentrales Apartment. Schöner Ausblick aus dem Fenster. Bus und Metro Anbindungen schnell zu erreichen. Viel befahrene Straße, die Fenster isolieren den Lärm allerdings gut.
Marco
5 nachten verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
yongkwon
22 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect for visiting Barcelona with family
Clean and comfortable 3 bedrooms and 2 toilets apartment. located in near the Casa Milla, Diagonal Metro. So, it was really convenient to visit everywhere want to go. Definitely re-stay this apartment next time visit to Barcel.