Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior bevindt zich in Eixample, een wijk in Barcelona, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Passeig de Gràcia en Plaça de Catalunya zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Park Güell en Playa de la Barceloneta. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Camp Nou. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Carrer de París, 101, 107, Barcelona, Barcelona, 08029
In de buurt
Avinguda Diagonal
5 min. wandelen - 0.4 km
Francesc Macia Plein
5 min. wandelen - 0.4 km
Passeig de Gràcia
16 min. wandelen - 1.4 km
Plaça de Catalunya
4 min. rijden - 2.4 km
Casa Batlló
4 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Metrostation Hospital Clinic - 4 min. wandelen
Barcelona (YJB-Treinstation Barcelona-Sants) - 18 min. wandelen
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 36 min. rijden
Restaurants
La Rica Kitchen And Bar
3 min. wandelen
Timesburg Paris
1 min. wandelen
Labarra
1 min. wandelen
My Friend Coffee
1 min. wandelen
El Fornet d'en Rossend
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior
Hotel vlak bij Passeig de Gràcia
Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior bevindt zich dicht bij Casa Batlló en Plaça de Catalunya en biedt een poolbar, een terras en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de kamer en autoverhuur ter plaatse zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een lift, een bagageopslagruimte en een automaat
Een kluis bij de receptie, conciërgeservice en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkuipen of douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 27 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 14 voor volwassenen en EUR 11 voor kinderen
Een bar aan het zwembad
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Gebouwd in 2004
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Spaans nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn gesloten op maandag:
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 11 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 27 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior?
Vandaag, 29 sep. 2026, kost een verblijf bij Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior van één nacht voor twee volwassenen op 28 okt. 2026 min. € 167, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 27 per dag.
Hoe laat kan ik bij Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior?
Dit hotel ligt in Eixample, op 2 km afstand van Passeig de Gràcia en Casa Batlló. Ook Plaça de Catalunya en Camp Nou liggen op 3 km afstand. Metrostation Hospital Clinic ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Francesc Macià Tram Stop is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Petit Palace Junior formerly known as Sunotel Junior
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
7,8
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 36 van 117 beoordelingen
10 - Uitstekend
36
Gastenscore: 8 - Goed. 43 van 117 beoordelingen
8 - Goed
43
Gastenscore: 6 - Redelijk. 23 van 117 beoordelingen
6 - Redelijk
23
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 117 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 117 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
kelli
17 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place was great for one night! The staff was really kind and friendly and the pool was nice
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
thomas
10 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Few minor temporary issues (lift not working/entrance to the Junior building out of action) but largely ok, nice breakfast, helpful staff, rooms clean if a little basic. Good hotel for a short/busy trip when you’re going to be out most of the day and night.
6 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anajito
16 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was amazing for the service, all the staff are very nice, the desk is 24 hours , in city center and easy access to public transportation to visit the places
4 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Eleanor
11 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
V friendly and helpful staff, pool tiny but perfect after the midday heat. Rooms had all we needed, breakfast fantastic.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Allison
11 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service
The hotel was nice and clean and the staff was friendly and also spoke pretty good English. However during my stay my room was on the 4th floor and the elevator was broken and it was more than floor flights of steps to go up especially since you had to go down to -1 before even starting to go up to floor 4. This was incredibly difficult.
7 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Adam
29 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly and helpful staff. Rooms very clean and cleaned daily.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Michel
20 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal es amable y servicial. La cama es confortable y la habitación, pequeña, es silenciosa, gracias a triple vidrios. Estamos cerca de restaurantes y del hospital.
El parking es costoso : €27 por día.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Émile
21 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Petite chambre, mais il y a tout ce dont nous avons besoin
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Rhea
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My daughter and I had a short 2 night stay . Friendly helpful staff and a good location to get to all the cities attractions.
The pool was nice and refreshing after a busy day of sight seeing.
Overall a nice comfortable stay and would recommend.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marie
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was really nice and it was able to accomadate all of our needs
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kaoru
31 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
no problem
5 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Derek
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely welcoming receptionist. Room was a nice size, comfy bed, and a good shower. Pet friendly and no extra charge which is unusual. Second time staying here and will book again.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Selver
30 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Preisleistung war ein gute Hotel die Zimmer war sauber und die ganze Personal die Putzfrau und die Frauen an Rezeption Sara und Arlyn waren sehr hilfsbereit.
Die lage ist auch sehr gut alles erreichbar entweder zu Fuss (La Rambla) oder Famiglia Sagrada alles in 30min spaziergang. Metrostationen gab auch viele in der nähe.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
MORRIS
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was small but adequate. The breakfast really was very decent, especially for a hotel buffet. The staff was amazing - very helpful. I liked the location - away from the touristy areas but the city was easy to get around in.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sze Mei Viana
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to metro and tourist attractions
Staff are friendly and helpful, especially Ms Arlyn
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Debb
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was good, near restaurants and stores. Although the room was quite small, it was manageable. The staff was very accommodating. We enjoyed the pool area. We also paid for the breakfast which offered a variety of foods. If you pay forore than 1 breakfast you get a discount. The facility was very clean.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Pelsin
21 mei 2026
Positief: Personeel en service
hätte sauberer sein können und die wände sind sehr dünn man hört alles
pluspunkt ist das alles sehr zentral ist
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
JUAN
25 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
A very well-maintained hotel, very clean rooms, and very attentive and helpful staff. In an excellent location for getting around, going out, dining, etc.
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Larissa
22 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Localização excelente
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Rene
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ok
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Pauline
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room very clean. Staff lovely ,friendly.
Bathroom was very small. Airton worked well.. Didn't try breakfast. Breakfast in nearby cafes was cheaper. Over all a very nice place to stay.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jonn
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff are excellent and it is a great location
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Sean
19 mei 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Ok
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Wayne
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was immaculate, not sure about AC, thermostat wouldn’t allow me to reset , slept with window open, the pool water was to cold for me but others may love that, hot tub was like warm may want to look into that,
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Apostol
22 jun 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very noisy room from the elevator shaft, was moved to another room ans was same noise, and air conditioner was not working both rooms. Do not book