Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 18.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Spaans nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je verblijf ter plaatse betaalt in plaats van tijdens het boeken, voert de accommodatie een preautorisatie uit op je creditcard voor het bedrag van 1 nacht.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Vaganto?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Vaganto?
Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Casa Vaganto van één nacht voor twee volwassenen op 29 mei 2026 min. € 294, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa Vaganto inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Vaganto uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Casa Vaganto?
Dit hotel ligt in El Poble-sec, op 15 minuten wandelen van Avenida del Paralelo, La Rambla en Montjuïc. Ook Kathedraal van Barcelona en Plaça de Catalunya liggen op 2 km afstand. Metrostation Paral-lel en Metrostation Parc de Montjuic liggen op 2 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,0
Locatie
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 282 van 406 beoordelingen
10 - Uitstekend
282
Gastenscore: 8 - Goed. 86 van 406 beoordelingen
8 - Goed
86
Gastenscore: 6 - Redelijk. 23 van 406 beoordelingen
6 - Redelijk
23
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 406 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 406 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
Linda
8 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
De accomodatie ligt direct bij de metro nabij een straat met leuke restaurants. De kamers zijn simpel, netjes en schoon, maar gehorig.
Linda
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Evelien
25 apr 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles op wandelafstand bereikbaar - Ramblas - Haven - Winkelcentrum. In de kamer was de straat en snackbar heel goed hoorbaar en was de douche met schimmel. Het personeel was super vriendelijk en attent. Gratis oordopjes, ontbijt en roos was zeer vriendelijk.
Evelien
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Phil
26 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location in Poble Sec, very nice people, exceptionally clean, very comfortable, would return!
Phil
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eva
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely little place. Our room was quiet and spaceful in European standards. It came with chocolates and water, nice touch. No view but that made it quiet. It had everything one might need. Lot of coffee shops and restaurants close by. Walking distance from city center, the sea and mt.juic(?).
Eva
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Lucas
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Needs see through curtains. I need an option between the people across the street seeing me completely naked (which I think may be haram for many of them) or blackout curtains where there's no sun. Also what's with the moving furniture early in the morning? That was a big buzzkill.
Lucas
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brennen
1 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Conveniently located to everything Barcelona has to offer. Very friendly and helpful staff and the property/room was very well kept. Would definitely stay again while in Barcelona.
Brennen
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kiyomi
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a great stay at Casa Vaganto! The staff were friendly, and the rooms were spacious and tidy. It was in a convenient location - walkable to the water or gothic quarter, right outside a metro station and only a short drive to the airport. Would highly recommend staying here!
Kiyomi
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anne Kathryn
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A little bit noisy due to location
Anne Kathryn
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Reinaldo
2 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms clean , Erika that checked us in was helpful and accommodating in the check in process , location is located walking distance to the ramblas .. great location to great restaurants, great stay
Reinaldo
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Taylor
16 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really enjoyed our stay here with coffee and muffins available in the morning and very close to many restaurants !
Taylor
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jon
12 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great short stay.
Jon
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jordan
8 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful little place Staff super helpful will be staying here again for sure
Jordan
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast, cute place I would recommend this hotel
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivia
30 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff
Olivia
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
12 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great service and great location!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dennis
28 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Helpful and very friendly staff
Dennis
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexander
14 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really stylish hotel with nicely designed rooms and super friendly staff in a central location.
Alexander
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Miraim
28 feb 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay. Very comfortable and clean. Convenient location.
Miraim
7 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jim
14 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
The hotel was clean, the bed are good and the personal friendly and responsive. But if it you’re first time in Barcelona the location is not the best.
Jim
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Larissa
8 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place for a weekend in Barcelona
Larissa
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Dexter
9 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The only issue was the black mold in the bathroom, but the staff was accommodating and even gifted us wine and chocolate. I would recommend staying at this hotel
Dexter
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sylvie
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lots of construction and had to meet taxi on the street lots of stairs to get to reception area of hotel
Sylvie
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bianca Tia
13 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cute and comfy stay in Barcalona Good location right by metro and easily walkable to most places. Two good brunch/coffee spots nearby
Bianca Tia
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amethyst
3 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best location, central and steps away from metro lines. Very clean and staff were helpful and friendly. Enjoyed the daily breakfast treats and coffee. Would definitely book again!
Amethyst
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julie
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Would recommend !
Beautiful decor, comfortable bed, great location, nice hot showers.
Staff were professional & helpful.
Enjoyed having the complimentary snacks (croissants, coffee, tea, juice & water) despite this hotel not including breakfast.