Bailén Green House in Gràcia bevindt zich bij een trein-/metrostation. Park Güell en Kathedraal van Barcelona zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Passeig de Gràcia en La Rambla. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Camp Nou of Palau Sant Jordi. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Carrer de Bailén, 188 Principal 1, Barcelona, 08037
In de buurt
Casa Mila
10 min. wandelen - 0.8 km
Sagrada Família
11 min. wandelen - 1.0 km
Rambla de Catalunya
11 min. wandelen - 1.0 km
Passeig de Gràcia
14 min. wandelen - 1.2 km
Casa Batlló
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Barcelona El Clot Arago - 4 min. rijden
Metrostation Verdaguer - 5 min. wandelen
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 39 min. rijden
Restaurants
Bar Morryssom
3 min. wandelen
Balzac
3 min. wandelen
Café Adonis 1940
1 min. wandelen
Vivari
3 min. wandelen
Bar Costa del Sol
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Bailén Green House
Pension vlak bij Sagrada Família
Bailén Green House ligt in de buurt van Casa Mila en Passeig de Gràcia en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Snelle uitcheckservice, geldautomaat/bankservice en een lift
Hulp bij uitstappen/tickets, meertalig personeel en een kluis bij de receptie
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Bailén Green House hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en bedden met traagschuimmatrassen
Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Helling bij de hoofdingang
Hendels als deurklinken
Lift (70 centimeter brede deur)
Meer
1 etage
1 gebouw
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Mediterrane architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 16.00 uur.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Spaans nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 3 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
Administratieve toeslag: EUR 5.50 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HB-004705
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Barna House B&B Barcelona
Barna House Barcelona
Barna House
Barna House B B
Bailén Garden View Rooms
Bailén Green House Pension
Bailén Green House Barcelona
Bailén Green House Pension Barcelona
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Bailén Green House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Bailén Green House?
Vandaag, 8 apr. 2026, kost een verblijf bij Bailén Green House van één nacht voor twee volwassenen op 29 apr. 2026 min. € 159, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Bailén Green House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Bailén Green House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Bailén Green House?
Dit pension ligt in Gràcia, op 15 minuten wandelen van Passeig de Sant Joan, Sagrada Família en Casa Mila. Ook Passeig de Gràcia en Rambla de Catalunya liggen op 2 km afstand. Metrostation Verdaguer ligt op 5 minuten wandelen en naar Metrostation Joanic is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Bailén Green House
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,4
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 90 van 201 beoordelingen
10 - Uitstekend
90
Gastenscore: 8 - Goed. 71 van 201 beoordelingen
8 - Goed
71
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 201 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 201 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 201 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Elke
Reisde met een groep
11 mrt 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Het was veel te warm op de kamer en dan spreek ik over 26°C... Terwijl het buiten 14°C was... Er was een airco, maar die werkte niet voldoende. Ook het gebrek aan een raam was niet oké. Onze kamer lag naast het stookkot. Het raam openen had geen zin, want de lucht was even warm omdat het raam uitgaf op een lange koker van een 1 vierkante meter ofzo. We konden geen buitenlucht zien omdat green house op de onderste verdieping ligt van 4 verdiepingen ofzo. Er lag veel stof bovenop de kast. De douche werkte heel goed. De haardroger is niets waard. Blaast zo zacht dat je het beter in de kamer(26°C) kan laten drogen. De shampoo die je krijgt zijn goedkope zakjes. Het was oké maar ik zou er niet meer teruggaan.
Elke
5 nachten verbleven in februari 2022
6/10 – Redelijk
Chris
30 okt 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Gelukkig is de Sagrada Familia indrukwekkend!
We werden heel vriendelijk ontvangen. We hadden een goed bed. Kamer lag aan de straatkant = veel straatlawaai. Badkamer kan wat opfrissing gebruiken. Zwak wifi-signaal. Het ontbijt was pover, om 09.00 uur waren de ontbijtkoeken nog niet klaar. De jongeman die de dienst uitmaakte, was vooral met zijn pc bezig. Besluit : volgende keer in Barcelona kiezen we een andere lokatie.
Chris
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
F.R., Belgium
28 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gezellige B&B dicht bij metro/bus
Gezellige B&B met super vriendelijk personeel, je wordt met open armen ontvangen en niets is te veel gevraagd. Alles was proper en netjes in de kamer. Het ontbijt was gewoon, maar wel lekker. Het is gelegen dicht bij een metro of bushalte, op wandelafstand 5min. Ook zeker een pluspunt is dat je de bagage kan wegzetten voor inchecken of na uit-checken.
F.R.
3 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Ramon, Oudesluis
20 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stedentrip
Super vriendelijk personeel.
Schone kamers vers ontbijt.
En dat voor een super lage prijs.
Ramon
2 nachten verbleven in mei 2018
4/10 – Matig
luz, medellin
Reisde met partner
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Está central, cerca a la sagrada familia y vía principal, buen aire, los colchones son muy incómodos.
El lugar estaba limpio.
Hace falta una estación de café
luz
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Diego Alejandro
Reisde met partner
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente relación precio calidad. La ubicación es inmejorable
Diego Alejandro
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
David
Reisde met partner
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nos alojamos un finde semana y quedamos muy contentos con el servicio y personal muy atento. La habitación estaba limpia y cómoda. El personal muy amable y siempre dispuesto a ayudar. La ubicación cercana a metro y bien comunicada. Sin duda lo recomendaría y volvería en el futuro.
David
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Corina
19 mrt 2026
The building does not have any signage of the hotel, and the phone provided was from a different location. Initially they could not answer in English, I had to ask a random person in the street to communicate in Spanish . It would be useful to provide specific check in instructions with accurate pictures to be able to find it.
Corina
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Alyssa
7 mrt 2026
Alyssa
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Karen
24 feb 2026
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Terrible room, broken shower, the AC barely worked, had to put for hours in the lowest setting to make the room (no windows) barely comfortable at night.
Karen
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Vijay
Reisde met een groep
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent place to stay,dafe and very clean
Vijay
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Christopher
17 feb 2026
Helpful staff
Christopher
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jamilex
5 feb 2026
Jamilex
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
HYUNJU
Reisde met familie
5 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
교통이 편리하고 깨끗한 숙소로 편히 지내다 갑니다
HYUNJU
1 nacht verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Roxana
Reisde met familie
11 jan 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
No se puede dormir, escuchas TODO DE OTRAS HABITACIONES
Roxana
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Mário Henrique
Reisde met een groep, Zakenreiziger, Reisde met familie
24 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente! Local limpo, bem localizado e seguro. Recomendo.
Mário Henrique
3 nachten verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Ricardo
22 dec 2025
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was alright but very dusty. The handle in the shower that controlled between the different shower heads was simply missing. Overall not terrible for the price but could use a bit more attention to detail.
Ricardo
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
christian
Reisde met partner
26 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Even though our room didn’t have windows, the wall papers made it feel very open, the beds were comfortable, the bathroom shower was great. We just spent one night for an overlay flight, but we recommend. Pretty close to La Sagrada Familia and great restaurants around.
christian
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Filippo
21 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Filippo
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Maria
17 nov 2025
Maria
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Victoria
Reisde met partner
12 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and quiet room, kind staff, great location. Would recommend!
Victoria
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Yasin
Reisde met familie en kleine kinderen
9 nov 2025
Positief: Netheid
Location
Yasin
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Anguteeraq
6 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Yes
Anguteeraq
2 nachten verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Wolfgang
27 okt 2025
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Interior Zimmer heisst kein Fenster mit Tageslicht
Das Bad war ok und sauber, der Zimmerservice war nicht gut, es wurden nur die Betten gemacht.
Bei der Buchung war es deutlich genug, dass das Zimmer kein Fenster het, sondern nur eine Öffnung in einen kleinen dunklen Schacht/Hof.
Es gab ausser dem Bett keine Sitzgelegenheit