deze bed & breakfast ligt in Badia Calavena. Casa di Guilietta en Arena di Verona zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook Porta Nuova, een opmerkelijke bezienswaardigheid. Terme di Giunone en Parco Avventura Boscopark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Badia Calavena
Sapphire - Double room with bathroom - Villa Riva biedt onder andere een wasserij en een fitnesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Sapphire - Double room with bathroom - Villa Riva bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Solo animali PICCOLA TAGLIA(contatta per verifica)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sapphire - Double room with bathroom - Villa Riva?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Sapphire - Double room with bathroom - Villa Riva?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Sapphire - Double room with bathroom - Villa Riva van één nacht voor twee volwassenen op 2 apr. 2026 min. € 142, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Sapphire - Double room with bathroom - Villa Riva inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Sapphire - Double room with bathroom - Villa Riva uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Sapphire - Double room with bathroom - Villa Riva?
Deze bed & breakfast in Badia Calavena ligt op 15 km afstand van Castello di Tregnago, Fossielenmuseum van Bolca en Parco naturale regionale della Lessinia. Ook Museo Geopaleontologico di Camposilvano en Valle delle Sfingi liggen op 20 km afstand.