Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Val di Cogne apartment
Apartment in 2-storey house. Isolated, fenced and adjacent to the village of Vieyes (Val di Cogne).
Large kitchen, 2 large double bedrooms, bathroom, large garden with terrace and fully equipped private park to enjoy a private space in complete tranquility The apartment is about 80sqm. Washing machine and large outdoor area in the sun. Large, spacious equipped kitchen. Free enclosed reserved parking
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: internettoegang
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Bad
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Toiletpapier
Woonruimtes
Houtkachel
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In een dorp
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Val Di Cogne Aymavilles
Val di Cogne Apartment Aymavilles
Val di Cogne Apartment Private vacation home
Val di Cogne Apartment Private vacation home Aymavilles
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Aymavilles in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Nuovababette Theater en Museo Manzetti. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Pont D'Ael en Castello Reale di Sarre. Giardino Botanico Alpino Paradisia en Parc Animalier d'Introd zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Aymavilles
Zijn huisdieren welkom bij Val di Cogne apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Val di Cogne apartment inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Val di Cogne apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Val di Cogne apartment?
Dit vakantiehuis in de bergen bevindt zich op enkele stappen van Parco Nazionale Gran Paradiso en op 5 km van Pont D'Ael. Ook Cave des Onze Communes Wijnmakerij en Castello Reale di Sarre liggen op 15 km afstand.