Gehele woning
Villa Privada en Ayamonte Golf Isla Canela Links
Villa in Ayamonte
Fotogalerie voor Villa Privada en Ayamonte Golf Isla Canela Links





Gehele woning
4 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Wonderluxury Esuri
Wonderluxury Esuri
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/HU/03782
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Ayamonte, Huelva
In de buurt
- Centro Comercial La Plaza9 min. rijden - 8.1 km
- Reserva Natural do Sapal de Castro Marim e Vila Real de Santo António10 min. rijden - 10.6 km
- Toeristenbureau van Ayamonte11 min. rijden - 9.5 km
- Parque Zoo Municipal Prudencio Navarro11 min. rijden - 9.5 km
- Castelo de Castro Marim11 min. rijden - 11.7 km
Lokaal vervoer
- Station Vila Real de Santo António - 22 min. rijden
- Faro (FAO-Faro Intl.) - 60 min. rijden
Restaurants
- Tasca Medieval14 min. rijden
- McDonald's12 min. rijden
- LPA THE CULINARY BAR13 min. rijden
- La Tapería12 min. rijden
- Mesón Plumas13 min. rijden



