Geheel appartement

Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment

Fotogalerie voor Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment

Studio | Gratis wifi, beddengoed
Studio | Woonruimte | Smart-tv
Studio | Woonruimte | Smart-tv
Studio | Privékeuken | Een koelkast, een oven, een espressoapparaat
Studio | Woonruimte | Smart-tv

Beoordelingen

4,8 op 10 –

Geheel appartement

Max. aantal: 442 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
18 apr - 19 apr

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment

Dit appartement is rookvrij. Geniet er van een shuttleservice van/naar de luchthaven. Dit appartement heeft gratis wifi en een wasmachine/droogkast. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een oven. Een smart-tv, een espressoapparaat en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van wasmachines/drogers en een espressoapparaat. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag

Keuken

  • Broodrooster
  • Espressoapparaat
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Smart-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Koukaki Modern Newly Refurbished Apartment
(Α) Koukaki Modern Newly Refurbished Apartment
Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment Athens
Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment Apartment
Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment Apartment Athens

Over deze buurt

dit appartement ligt in Filopappou, een wijk in Athene. Acropolis en Parthenon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Jachthaven van Alimos en Port of Piraeus. Nationale Tuin van Athene en Cultureel Centrum Stichting Stavros Niarchos zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Athene
Meer appartementen in Athene
Kaart
13-15 Genaiou Kolokotroni street, Athens, 11741

In de buurt

  • Akropolismuseum
    Akropolismuseum
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Agora van Athene
    Agora van Athene
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Acropolis
    Acropolis
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Parthenon
    Parthenon
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Tempel van de Olympische Zeus
    Tempel van de Olympische Zeus
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Moschato Tavros Rouf - 3 min. rijden
  • Station Kasomouli - 12 min. wandelen
  • Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 43 min. rijden

Restaurants

  • Ψητοπωλείο "Ο Καλύβας
    5 min. wandelen
  • Karminio
    5 min. wandelen
  • Omsom
    2 min. wandelen
  • Lolos
    5 min. wandelen
  • Neratzia
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment?

Vandaag, 4 apr. 2026, kost een verblijf bij Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment van één nacht voor twee volwassenen op 18 apr. 2026 min. € 81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er wordt per voertuig een toeslag berekend.

Waar staat Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment?

Dit appartement ligt in Filopappou, op 2 km afstand van Filopappos-heuvel, Acropolis en Akropolismuseum. Ook Syntagma-plein en Parthenon liggen op 3 km afstand. Station Kasomouli ligt op 12 minuten wandelen en naar Station Syngrou-Fix is het 12 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Α Koukaki, Modern Newly Refurbished Apartment

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 12 beoordelingen

5,0

Netheid

5,6

Voorzieningen

10

Personeel en service

5,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

6/10 – Redelijk

sedra

Reisde met een groep
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
The only bad thing we experienced was that there was dead cockroach’s outside and inside the apartment. There were under the sink and near the laundry room.
7 nachten verbleven in mei 2025

6/10 – Redelijk

John

Positief: Netheid, voorzieningen en comfort kamer
On the negative side..the accommodation is a bit out of the way. It is also in a residential block, where, out of the owners control, the neighbours were over heard having a loud 'domestic'. On the plus side..as it is out of the way, the (nice) restaurants close by, are great value for money. Overall...for those on a budget, good value for money, but for those with extra cash..pay a bit more.
2 nachten verbleven in september 2024

2/10 – Ontzettend slecht

Qasim

Reisde met een groep
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Betrüger, Sie haben nicht erwähnt, dass das Zimmer im Keller liegt und voller Kakerlaken ist und schlecht riecht.
4 nachten verbleven in september 2024

2/10 – Ontzettend slecht

Thomas

Negatief: Netheid, comfort kamer
3 nachten verbleven in september 2024

4/10 – Matig

Van Trung

Reisde met familie
Negatief: Netheid, comfort kamer

Some small things would make it be better

The apartment is relatively new. The location is good. An the price is OK. Checking in was easy. But but but WiFi is too bad. The internet is too slow. There is only one channel on TV. We found some crockroaches in- and outside the apart ment that gave some uncomfortable feelings. We stayed for a week but there was no extra trash bags in the kitchen and the toilet.
7 nachten verbleven in mei 2024

4/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Reisde met een groep
Negatief: Netheid

Not what we expected

Our stay was acceptable, but we were glad that we didn’t had to stay there for more than a few days. It was difficult to get in contact with the owners which were problematic since we didn’t get the information about how we could check in beforehand. The cleanliness was ok, but there was hair on the floor and dirty spots on the sofa. Also it smelled a lot of smoke in the apartment. The aircondition was nice.
3 nachten verbleven in april 2024

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Negatief: Netheid, comfort kamer

Stay away from this apartment

The first thing you feel when you open the door is the stench of a sewer and stuffy smell. The toilet smells really bad and is goes out in the room. The neighbor next door was yelling for several nights. We don't know if they were fighting or they are just very loud people. When we arrived they only provide us 1 1/2 roll of toilet paper and we stayed there for 1 week. We asked them for more toiletries. They said that they had leave it in front of our door but we did not see any toiletries when we came back to the apartment. Maybe somebody stole it who lives in the building. They should provide more toiletries from the beginning when they already knew that we will stay there for a week. They should really wash their pillows and duvet because it has a lot of yellow stain or better yet get a new one.
7 nachten verbleven in april 2024

2/10 – Ontzettend slecht

Jolene

Reisde met familie
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There was mold and cockroaches, smelled like sewer. There was not a heater for the apartment or it didn’t work. The first night someone got into the corridor and was yelling for several hours. I would not recommend you stay here unless you don’t mind the smell of sewer, mold on the walls, and cockroaches on the kitchen. And do t mind being cold in the winter. The location is ok, about 10 minute walk from many food options. Right across the street from a grocery store. The owners would not give us a partial refund. Expedia would not either. I am very disappointed. I may be out the stay of 2 places because I could not stay here due to a mold allergy.
7 nachten verbleven in februari 2024

6/10 – Redelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid

Nice little studio !

The studio was so nice ! Cleanliness of the studio was overall nice ! The only downside was the linens , they’re all white which I understand can be easy to pick up stain . However these stains were beyond that, which at this point felt like the linens should have been changed. There is AC ! Which is nice , cold / hot water for shower ! However hot water only lasted for about 5-8 mins tops. Overall the bed is really comfy & the couch is comfy as well, kitchen was well equipped although only stayed for one night there was no need for it . But great to know for any future long travelers
1 nacht verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Mariano leonardo

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
3 nachten verbleven in augustus 2023

4/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
14 nachten verbleven in mei 2021

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean apartment and close to a supermarket, a little far from main attractions.
2 nachten verbleven in oktober 2019