Daskalio Resort Adamis ligt vlak bij de luchthaven en bij de zee in Lavreotiki. Ook Thoricus en Archeologisch museum van Lavrion zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Lavreotiki
Daskalio, Lavreotiki, 19001
In de buurt
Haven van Lavrio
17 min. rijden - 15.4 km
Acropolis
51 min. rijden - 60.0 km
Daskalio Strand
7 min. wandelen - 0.6 km
Cocoloco Beach
12 min. wandelen - 1.0 km
Sint-Alexanderkerk
5 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Station Koropi - 25 min. rijden
Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 27 min. rijden
Restaurants
Ιππικός Όμιλος Κουβαρά
13 min. rijden
μελικοκον
22 min. rijden
YOLO
12 min. rijden
Del Mar
19 min. rijden
Coffee Berry
12 min. rijden
Over deze accommodatie
Daskalio Resort Adamis
Hotel vlak bij Haven van Lavrio
Daskalio Resort Adamis bevindt zich dicht bij Olympisch Ruitercentrum van Markopoulo en Thoricus en biedt een strandbar, een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Barbecues en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Daskalio Resort Adamis zorgen voor veel comfort met luxe beddengoed en gemeubileerde balkons, bovenop leuke voordelen zoals airconditioning.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches
Kitchenettes, grote koelkasten/vriezers en kookplaten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een strandbar
Gezinsvriendelijk
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Kitchenette in de kamer
Voorzieningen
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice (wekelijks)
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Grote koelkast/diepvriezer
Kitchenette
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Airconditioning
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Daskalio Resort Adamis Lavreotiki
Daskalio Adamis Lavreotiki
Daskalio Adamis
Daskalio Resort Adamis Hotel
Daskalio Resort Adamis Lavreotiki
Daskalio Resort Adamis Hotel Lavreotiki
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Daskalio Resort Adamis?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Daskalio Resort Adamis inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Daskalio Resort Adamis uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Daskalio Resort Adamis?
Dit aan het strand gelegen hotel in Lavreotiki ligt op 20 km afstand van Thoricus, Archeologisch museum van Lavrion en Mineralogisch Museum van Lavrio. Ook Olympisch Ruitercentrum van Markopoulo en Haven van Lavrio liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Daskalio Resort Adamis
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
10 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten