Alexander bevindt zich in Historisch centrum van Assisi, een wijk in Assisi, en ligt in de bergen. Terme Francescane Thermale Baden en Tenuta Castelbuono zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Villa Fidelia en Spello Vlooienmarkt bezoeken. Cantina Sportoletti en La Giostrina dei Canapè zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Assisi
Piazza Chiesa Nuova, 6, Assisi, Umbria, 06081
In de buurt
Basiliek van Santa Chiara
2 min. wandelen - 0.2 km
Duomo di San Rufino
2 min. wandelen - 0.2 km
Piazza del Comune
3 min. wandelen - 0.3 km
Romeinse Tempel van Minerva
3 min. wandelen - 0.3 km
Via San Francesco
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Assisi - 16 min. rijden
Internationale luchthaven Umbria – San Francesco d'Assisi (PEG), Perugia, Italië - 24 min. rijden
Restaurants
Il Menestrello
3 min. wandelen
Trattoria degli Umbri
2 min. wandelen
Café Central
2 min. wandelen
Ristorante Mangiar Di Vino
1 min. wandelen
Pizzeria Ristorante Il Duomo
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Alexander
Hotel vlak bij Sint-Franciscusbasiliek (Assisi)
Bij Alexander zijn er de volgende voorzieningen: een gratis ontbijtbuffet, een terras en een wasserij. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Osteria del Corso, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en meertalig personeel
Een kluis bij de receptie, wasservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Alexander hebben leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein; kortingen beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Osteria del Corso
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel Alexander, Corso Giuseppe Mazzini,35 - 06081 Assisi (PG)].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards en pinpassen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Dit is een LHBTI+-vriendelijke accommodatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Alexander Assisi
Hotel Alexander Assisi
Hotel Alexander Hotel
Hotel Alexander Assisi
Hotel Alexander Hotel Assisi
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Alexander?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Alexander inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Alexander uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Alexander een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Per persoon en per retour wordt een toeslag aangerekend.
Waar staat Alexander?
Dit hotel ligt in Historisch centrum van Assisi, op 15 minuten wandelen van Pinacotheek en Sint-Franciscusbasiliek (Assisi). Basilica di Santa Maria degli Angeli ligt op 3,8 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alexander
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 66 van 133 beoordelingen
10 - Uitstekend
66
Gastenscore: 8 - Goed. 51 van 133 beoordelingen
8 - Goed
51
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 133 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 133 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 133 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Maria
23 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un hotel muy bonito muy céntrico. Y las personas que lo atienden son de lo más amable.
Maria
1 nacht verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Ruth
Reisde met familie
25 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ruth
3 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
26 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The best location ever!
And the guy from the reception were the nicest guy ever!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Fernanda
28 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente localização
O hotel Alexander tem como destaque sua excelente localização, ele está bem no centro da cidade, o que faz com que sua viagem seja mais prática e confortável.
O café da manhã é variado com várias opções de bolos, tortas, p ães, frios, sucos etc. A recepção do hotel foi bem atenciosa tirando todas as nossas dúvidas sempre que necessário. Voltaria a me hospedar nesse hotel facilmente.
Fernanda
1 nacht verbleven in september 2019
4/10 – Matig
Kevin
18 aug 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Buona solo la posizione
Vedendo le foto delle camere sia le più attraenti che quelle un po' più alla mano, abbiamo deciso di prenotare in questo hotel, la posizione è fantastica, ma aimé le camere pietose...
Lampioni da esterno in camera, panche da spogliatoio e muri ingialliti.
Kevin
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
15 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
In posizione perfetta per visitare Assisi per mangiare ottime specialità del posto
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
13 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We love our stay and the beds were the ever in a hotel!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Naruhiko
12 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
素晴らしい環境
アシシに相応しいホテルでした。
Naruhiko
1 nacht verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Bill
8 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great breakfast
It was a very old and cosy room. The location was great, but noisy. The staff was super friendly and helpful. And the breakfast was amazing.
Bill
1 nacht verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Hans
1 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
At the pilgrim town centre
The woman in reception had the right job, giving natural smile, was service minded and had the right level of energy. Location in the old town make easy access to all major visitor attractions. The Fransesco Cathedral is at most distance with 10 min walk away.
Hans
1 nacht verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Brigitta
21 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Brigitta
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Linda, Honolulu
Reisde met een groep
19 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect except the room and the dining were not in the same building, so if it is cold, it is a bit inconvenient. However, it is just a short walk.
Linda
1 nacht verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Luz
9 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Location!!
Very well located. Staff very Helpful. We had a pleasant stay. Will recomended.
Luz
1 nacht verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
SALVATORE
3 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Siamo stati molto bene al hotel Alexander. Consiglieremo sicuramente ad amici. Materasso molto comodo. Receptionist molto cordiali e disponibili. Colazione varia in un ambiente incantevole.
SALVATORE
1 nacht verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Jean
29 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
My room was located in another building from main hotel. Room was good size but bathroom was little too small. Overall it was very nice hotel in great location near piazza.
Jean
1 nacht verbleven in april 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
20 apr 2019
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was in a separate building, a block away, that was being remodeled. So construction noise lasted until early evening.
The front door was left unlocked and unattended during the day. Our room needed to be locked with the key at all times or else it was unlocked and anyone could enter from the street. There were about. A dozen steps to the front door and more once inside. The television and phone did not work. Two gentlemen came at different times and finally we had Italian TV.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
1 apr 2019
Accoglienza ottima tutti gentilissimi ma troppo rumore dalla camera adiacente la nostra si sentiva tutto ,anche quando andavano al bagno ,il fono ,lo scarico del vater ,
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
CARLOS A T
16 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nice
CARLOS A T
1 nacht verbleven in december 2018
8/10 – Goed
CLARISSA
28 nov 2018
Pleasant stay, with excellent localization. Could improve on the room illumination to make it clearer, but that's only a "nice to have" suggestion.
CLARISSA
2 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Marianne, NJ
7 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely little hotel located right next door to the Chiesa Nuova and piazza comune. Nice clean comfortable rooms. Definitely return.
Marianne
1 nacht verbleven in november 2018
8/10 – Goed
simone
15 okt 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bom
O local par quem vai de carro é
Muito dificil de achar, precisei pedir ajuda a um morardor. Não tem
Elevador e são
Muitas escadas. O café da manhã é fraco e encontramos xícaras sujas para uso.
simone
1 nacht verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
MILLENA
14 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cordial e central
Hotel encantador, bem central com atendimento cordial. Já fiquei anteriormente e com certeza retornarei.
MILLENA
2 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Nice hotel central location easy to walk to all interesting sites
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Jose, São Paulo, Brasil
1 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel bom para ficar no centro de Assis
O melhor deste hotel é a localização que fica bem no centro de Assis, a menos de 1km da basílica de São Francisco e a metros de todos os outros pontos turísticos. Para chegar de carro, informe no Google o Hotel Dei Priori, pois a rua do hotel Alexander é de pedestres. Tive problemas com o ruido que vinha da rua dos bares que ficam em baixo da janela do quarto.