
Relais & Chateaux-accommodaties in Arosa
- Verander van gedachtenBoek hotels met gratis annulering
- Wees kieskeurigZoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Bekijk de prijzen voor deze datums
Vandaag
17 sep - 18 sepMorgen
18 sep - 19 sepDit weekend
18 sep - 20 sepVolgend weekend
25 sep - 27 sepBespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
De beste hotelbeoordelingen voor Arosa
Hotel Arte
8/10 Goed
"Prima hotel en goed personeel. Ontbijt was prima!"
Languard
8/10 Goed
"Il y a une belle montée à pieds (nous sommes venus en train) avant d’arriver à l’hôtel. L’hôtel a beaucoup de charme (même si c’est un peu désuet), la vue sur le lac au loin est agréable. La SDB était un peu humide. Lits confortable. L’accueil était convenable, sans plus, en anglais. On nous a pas proposé de petit déjeuner, ni parlé de l’espace welness. Je sais même pas si c’était opérationnel? Déception sur ce fait et de ne pouvoir s’exprimer en français en Suisse."
Arosa Vetter Hotel
8/10 Goed
"Heel mooie kamer met alle voorzieningen, mss een beetje duur voor wat het maar is. Het uitzicht en de nabijheid van het eekhoornpad maakt echter veel goed. Arosa zelf is een prachtig plekje."
TUI BLUE Montafon
8/10 Goed
"Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel, met name het barpersoneel en de gastheer van het diner! Wij vinden het een zeer hondvriendelijk hotel! Men kwam steeds met een bakje water voor onze hond en dagelijks (ontbijt & diner) was een tafel voor ons gedekt in de lounge van het hotel (honden mogen niet in het restaurant komen). Een groot pluspunt is het openbare zwembad direct naast het hotel. Een gratis dagkaart is te verkrijgen bij de receptie. Het hotel ligt op een rustige en groene locatie. Veel wandelmogelijkheden, ook om de hond uit te laten. In de directe omgeving liggen een aantal leuke dorpjes. Met name Schruns is de moeite waard. Op nog geen 5 minuten rijden van het hotel bevindt zich een LIDL. Het hotel zelf is goed onderhouden (gangen, liften, welness etc.). Het bar/lounge gedeelte is wat aan de kleine kant naar onze mening. Het ontbijt is fantastisch! Veel variatie in brood, broodbeleg, yoghurt, fruit etc. Een gebakken ei/omelet/wafel wordt ter plekke vers klaargemaakt. Het diner is eveneens prima! Elke dag een keuze in vlees/vis/vegetarisch/pasta. Dit staat op borden 'tentoongesteld' zodat je ziet wat je krijgt. Ook bij het diner voldoende variatie in voor- en nagerechten. De prijs/kwaliteit verhouding van de hotelkamer viel ons wat tegen: -geen echte airconditioning maar een koude lucht blazer, op warme dagen bleef het behoorlijk warm in de kamer - het separate toilet heeft geen wastafeltje - de badkamer wordt afgesloten met een speciaal gordijn"
Hotel Franziskaner
8/10 Goed
"Airco jammergenoeg niet aanwezig"
Hotel Waldhaus am See
10/10 Voortreffelijk
"Good, clean and nice staff hotel could be 4 star."
Ontdek meer over Arosa
Informatie over hotels in Arosa
Aantal beoordelingen |
|---|
Accommodatie |
Laagste prijs |
Hoogste prijs |