Geheel appartement

Virginia 2 - Two Bed

Fotogalerie voor Virginia 2 - Two Bed

Een balkon met een eettafel, witte stoelen en een fles wijn. Achtergrond: een strand met parasols en mensen.
Een woonkamer met een rode bank, twee zwarte stoelen, een kleine tafel en twee wandklokken.
Een strand met rijen blauwe parasols en een helder uitzicht op de oceaan.
Een eetgedeelte met een tafel gedekt voor twee personen, een rode bank en een wandklok.
Een hotelkamer met twee eenpersoonsbedden, een houten hoofdbord, een boeddha-schilderij aan de muur en een beige fauteuil.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 46 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Virginia 2 - Two Bed

  • Virginia 2 - Two Bed ligt op een van de beste locaties in Los Cristianos, aan de overkant van de weg van het strand Las Vistas. Het is op de 4e verdieping en heeft een lift, dus het is OK voor ouderen en mensen die slecht ter been zijn. En daarom geniet het ook van een prachtig uitzicht op het strand en de oceaan. Het balkon is ingericht met een terrastafel en stoelen en heeft ook een zonwering. Openslaande deuren leiden terug naar de woonkamer die comfortabel is ingericht met een L-vormige bank, salontafel, tv, eettafel en stoelen, standaard lamp en draagbare ventilator. Er is ook een selectie boeken die gasten kunnen lenen. De kleine keuken heeft een 2-pits kookplaat, afzuigkap, grote koelkast / vriezer en een magnetron. Beide slaapkamers hebben 2 eenpersoonsbedden, nachtkastje en lamp, inbouwkasten en een draagbare ventilator. De badkamer heeft een douchecabine, wastafel met spiegel erboven, toilet en wasmachine.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Diepvriezer
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Tv

Buiten

  • Gemeubileerd balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Draagbare ventilator

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • In de bergen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 6 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Lead guest must be 25 years or older. No groups of all males or all females

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000380160006992460000000000000VV-38-4-00066190
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in de bergen en bij de zee in Arona. Puerto Colón-jachthaven en Golfbaan Golf del Sur zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Fañabé en Las Vistas-strand. Siam Park en Watersport Tenerife zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Arona
Meer appartementen in Arona
Kaart
Los Cristianos, CN

In de buurt

  • Een kustpromenade met palmbomen, een strand en een gebouw met een bord dat een restaurant aangeeft.
    Las Vistas-strand
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Een kustplaats met kleurrijke marktstalletjes, een jachthaven en een heuvel met gebouwen.
    Playa de Los Cristianos
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een strand met palmbomen, parasols en mensen.
    Playa del Camison
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Luchtbeeld van een kuststad met een opvallende berg, helderblauw water en een goed ontwikkeld stedelijk gebied.
    Playa de las Américas
    10 min. rijden - 2.3 km
  • Estadio Antonio Domínguez Alfonso
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Tenerife (TFS-Tenerife South) - 21 min. rijden

Restaurants

  • El Cine
    2 min. wandelen
  • Con Limón Y Sal Sur
    1 min. wandelen
  • Norio Coffee Shop
    2 min. wandelen
  • Linares 2 Restaurant, Los Cristianos
    2 min. wandelen
  • Tierra Canaria
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Virginia 2 - Two Bed?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Virginia 2 - Two Bed inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Virginia 2 - Two Bed uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Virginia 2 - Two Bed?

Dit appartement bij de zee bevindt zich op enkele stappen van Las Vistas-strand en op 5 km van Strand van Fañabé en Playa de las Américas.Ook Playa De Los Tarajales en Playa del Camison liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

8,0

Zeer goed