Geheel appartement

2-bedroom apartment in Playa Las Americas. Santiago I Park

Fotogalerie voor 2-bedroom apartment in Playa Las Americas. Santiago I Park

Een groot zwembad omringd door witte gebouwen met rode daken, palmbomen en ligbedden.
Een binnentuin met witte gebouwen, stenen muren en tropische planten.
Een rij witte gebouwen met balkons, een helderblauwe lucht en groenvoorstelling op de voorgrond.
Een balkon met een witte tafel en stoelen, uitzicht op een gebouw met meerdere balkons, en een betegelde vloer.
Een eetgedeelte met een witte tafel en stoelen, een plafondventilator en witte kasten met glazen deuren.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2-bedroom apartment in Playa Las Americas. Santiago I Park

  • Fantastic 2-bedroom apartment located very close to the sea. All amenities are just a few meters away on foot, such as restaurants, bars, and shopping centers...
    It has a large terrace overlooking the community pool. Access to the pool is free, but there is an extra charge for using the hammocks, payable at the complex.
    Fantastic 2-bedroom apartment located very close to the sea.
    It features a spacious terrace overlooking the community pool. There is an extra charge for the hammocks.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Koelkast
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000380160004554460000000000000VV-38-4-00927349
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Playa de las Americas, een wijk in Arona, en ligt vlak bij het strand. Puerto Colón-jachthaven en Golfbaan Golf del Sur zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Fañabé en Playa de las Américas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Antonio Domínguez Alfonso of Magma Art and Congress Centre. Bekijk onze reisgids voor Arona
Meer appartementen in Arona
Kaart
Playa de la Américas, Santa Cruz de Tenerife

In de buurt

  • Een strand met palmbomen, parasols en mensen.
    Playa del Camison
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kustpromenade met palmbomen, een strand en een gebouw met een bord dat een restaurant aangeeft.
    Las Vistas-strand
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Luchtbeeld van een kuststad met een opvallende berg, helderblauw water en een goed ontwikkeld stedelijk gebied.
    Playa de las Américas
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Pyramide van Arona
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Veronicas Strip
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Tenerife (TFS-Tenerife South) - 25 min. rijden

Restaurants

  • Hard Rock Cafe Tenerife
    3 min. wandelen
  • La Cascada Bar
    8 min. wandelen
  • Punto De Encuento
    2 min. wandelen
  • Restaurante Khong Tsha
    2 min. wandelen
  • Imperial Tai-Pan
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt 2-bedroom apartment in Playa Las Americas. Santiago I Park over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij 2-bedroom apartment in Playa Las Americas. Santiago I Park?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2-bedroom apartment in Playa Las Americas. Santiago I Park inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2-bedroom apartment in Playa Las Americas. Santiago I Park uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat 2-bedroom apartment in Playa Las Americas. Santiago I Park?

Dit appartement ligt in Playa de las Americas, op 15 minuten wandelen van Playa del Camison, Playa de las Américas en Las Vistas-strand. Ook Strand van Fañabé en Siam Park liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch