Hotel El Eden Parque Del Cafe ligt in de buitenwijken en aan het vlonderpad in Montenegro. Verken de prachtige natuur van het gebied bij Valle de Cocora of bezoek populaire bezienswaardigheden zoals Parque Nacional del Café en Parque Los Arrieros. Reis je met kinderen? Mis dan Panaca en Centro Cultural Metropolitano de Convenciones niet. Bekijk onze reisgids voor Montenegro
Kilometro 3 Vía Montenegro, Montenegro, Quindio, 633007
In de buurt
Parque Nacional del Café
11 min. wandelen - 1.0 km
Valle de Cocora
51 min. rijden - 38.4 km
Centro Cultural Metropolitano de Convenciones
40 min. rijden - 20.5 km
Plaza Principal
49 min. rijden - 37.0 km
Panaca
50 min. rijden - 22.0 km
Lokaal vervoer
Armenia (AXM-El Eden) - 32 min. rijden
Restaurants
Yippe
4 min. rijden
Juan Valdez Café
17 min. wandelen
Yu Express Cocina Oriental
5 min. rijden
Plaza de Comidas
5 min. rijden
Fonda De Los Caballos
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel El Eden Parque Del Cafe
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Parque Nacional del Café
Hotel El Eden Parque Del Cafe bevindt zich dicht bij Parque Los Arrieros en biedt een gratis uitgebreid ontbijt, een swim-up bar en een poolbar. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een tuin en een speeltuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en een swim-up bar
Gratis parkeerplaatsen
Een pool- of biljarttafel, een natuurreservaat en rookvrije accommodatie
Hulp bij uitstappen/tickets en een feestzaal
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel El Eden Parque Del Cafe bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 5 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
De accommodatie berekent een toeslag van 5 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 21.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel El Eden Parque Cafe Montenegro
Hotel El Eden Parque Cafe
El Eden Parque Cafe Montenegro
El Eden Parque Cafe
El En Parque Cafe Montenegro
Eden Parque Cafe Montenegro
Hotel El Eden Parque Del Cafe Hotel
Hotel El Eden Parque Del Cafe Montenegro
Hotel El Eden Parque Del Cafe Hotel Montenegro
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel El Eden Parque Del Cafe over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel El Eden Parque Del Cafe?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel El Eden Parque Del Cafe van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 58, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel El Eden Parque Del Cafe?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel El Eden Parque Del Cafe inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel El Eden Parque Del Cafe uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel El Eden Parque Del Cafe?
Dit gezinsvriendelijke hotel ligt aan het vlonderpad, op 0,9 km van Parque Nacional del Café en op 9 km van Parque Los Arrieros. Ook Panaca en Centro Cultural Metropolitano de Convenciones liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel El Eden Parque Del Cafe
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
9,0
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 18 van 37 beoordelingen
10 - Uitstekend
18
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 37 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 37 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 37 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 37 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Nataly
Reisde met familie en kleine kinderen
6 apr 2026
Positief: Netheid
Todo en orden
Nataly
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
edna
Reisde met familie
19 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten