Geheel appartement

Cozy Studio Alcove, 300m from Beach, Balcony, Private Parking, Sleeps 3

Fotogalerie voor Cozy Studio Alcove, 300m from Beach, Balcony, Private Parking, Sleeps 3

Terrein van de accommodatie
Een badkamer met twee wastafels, een toilet en een douche.
Een slaapkamer met een bed, een bureau, een stoel, een radiator, een kast en een raam.
Een kamer met een bank, een televisie op een standaard, een ventilator en uitzicht op buiten.
Een kleine keuken met een spoelbak, een koffiezetapparaat en een kleine koelkast.

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 322 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy Studio Alcove, 300m from Beach, Balcony, Private Parking, Sleeps 3

  • RESIDENCE LE PETIT BOIS 300 meter van de stranden, 50 meter van winkels, gebouw van 4 verdiepingen met lift, privéparkeerplaats afgesloten door poort, zeer aangename omgeving. Appartement Studio Alcove (3 pers) 4e verdieping Woonkamer met TV met uitzicht op balkon van 7 m² Keuken uitgerust met (2 kookplaten, magnetron, koelkast) Alkoof met BZ (bed 140) en een stapelbed (bed 90 ) Badkamer met douche en toilet Eigen parkeerplaats Terrein te betalen op aanvraag: Schoonmaak van de studio: 40 €. Dubbele vellen: 10 €. Losse vellen: 10 €. Paraplu bed: 15 €. Handdoeken: 10 €.


    Toeristenbelasting ter plaatse te betalen

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Badkamer

  • 1 badkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 22 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Argeles Plage, een wijk in Argelès-sur-Mer, en ligt vlak bij het strand. Bezoek culturele hoogtepunten Les Collections de Saint-Cyprien en Maternité Suisse. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Port of Argeles en Argelès Aventures. Le Jardin Enchanté en Parc Venitien zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Argelès-sur-Mer
Meer appartementen in Argelès-sur-Mer
Kaart
Argelès-sur-Mer, Occitanie

In de buurt

  • Le Jardin Enchanté
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Strand van Argelès
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Parc Venitien
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • South Beach
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Haven van Argeles
    5 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Argelès-sur-Mer - 11 min. rijden
  • Perpignan (PGF-Internationale luchthaven Perpignan-Rivesaltes) - 42 min. rijden

Restaurants

  • Restaurant Fina Boca
    13 min. wandelen
  • La Réserve
    9 min. wandelen
  • Franprix
    8 min. wandelen
  • La Plage
    5 min. wandelen
  • La Canne à Sucre
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy Studio Alcove, 300m from Beach, Balcony, Private Parking, Sleeps 3?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cozy Studio Alcove, 300m from Beach, Balcony, Private Parking, Sleeps 3 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy Studio Alcove, 300m from Beach, Balcony, Private Parking, Sleeps 3 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy Studio Alcove, 300m from Beach, Balcony, Private Parking, Sleeps 3?

Dit appartement ligt in Argeles Plage, op 10 minuten wandelen van Le Jardin Enchanté, Parc Venitien en Strand van Argelès. Ook Gulf of Lion en South Beach liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

7,0

Goed