Geheel appartement
Renovated studio for 4 by the sledding slope
Dit appartement in Araches-la-Frasse is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor Renovated studio for 4 by the sledding slope





Geheel appartement
1 badkamer25 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment 70M² for 6 to 8 people, 300m from the village center, hiking and mountain bike trails.
Apartment 70M² for 6 to 8 people, 300m from the village center, hiking and mountain bike trails.
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1011889029244
Over deze buurt

Arâches-la-Frasse
In de buurt
- Skilift van Kedeuze6 min. wandelen - 0.6 km
- Moulins-skilift6 min. wandelen - 0.6 km
- Speed Dragoz8 min. wandelen - 0.7 km
- Aquacime Spa12 min. wandelen - 1.1 km
- Plein Soleil-skilift7 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
- Station Magland - 14 min. rijden
- Geneva International Airport (GVA) - 64 min. rijden
Restaurants
- Chalet des Molliets7 min. rijden
- Restaurant le K - La Kedeuze @ Les Carroz16 min. rijden
- Le Croc Blanc30 min. rijden
- Mont Bouillon15 min. rijden
- La Pointe Noire6 min. wandelen








