Geheel appartement

Apartment 'Jakobsgasse' with Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'Jakobsgasse' with Wi-Fi

Een traditioneel gebouw met vakwerk, zichtbare houten balken en witte pleistermuren.
Een moderne keuken met witte kasten, een ingebouwde magnetron, een spoelbak en twee hanglampen aan een houten balk.
Een witte eettafel met twee vazen vol bloemen, een hangende hanglamp en een kleurrijk abstract schilderij aan de muur.
Een slaapkamer met een bed, witte muren en twee foto’s aan de muur.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een ronde salontafel en een blauw vloerkleed.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Jakobsgasse' with Wi-Fi

  • Het appartement ligt in de oude binnenstad van Tübingen, aan de voet van het Tübinger Schloss. Haagtorplatz en de schilderachtige Ammergasse grenzen direct aan. De vakantiewoning is het ideale vertrekpunt om het authentieke Tübingen te beleven. Geniet van de sfeervolle oude stad, de wekelijkse markt rond de Jakobskerk of een goed glas wijn in het traditionele wijnhuis tegenover uw appartement. Vele restaurants en cafés bevinden zich in de directe omgeving. Het beroemde historische marktplein ligt op slechts drie minuten lopen. Wie van natuur houdt, vindt op de Schlossberg en de Platanenallee mooie wandelpaden en startpunten voor langere wandelingen. Het appartement is ideaal voor twee personen. In de woonkamer is een slaapbank waar twee kinderen comfortabel kunnen slapen. Met vier volwassenen wordt het wat krap.

    Het appartement ligt in de oude binnenstad van Tübingen, aan de voet van het Tübinger Schloss. Haagtorplatz en de schilderachtige Ammergasse grenzen direct aan. Dit is het perfecte startpunt om het authentieke Tübingen te ontdekken. Beleef de sfeervolle binnenstad, de weekmarkt rond de Jakobuskirche of geniet van een goed glas wijn in het traditionele wijnhuis tegenover. Tal van restaurants en cafés liggen vlakbij. De Marktplatz is slechts 3 minuten lopen. Mooie wandelpaden vindt u op de Schlossberg en de Platanenallee. Contactloos inchecken is mogelijk. Houd er rekening mee dat Tübingen vanaf 1-1-2026 een toeristenbelasting per gast en nacht vraagt, ter plaatse te betalen. Er is geen parkeergelegenheid bij het huis. In de buurt kunt u parkeren in Parkhaus König of op de REWE-parkeerplaats, parkeren is daar tegen betaling mogelijk.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Tübingen. Bezoek culturele hoogtepunten Museum im Schloss Hohentübingen en Landestheater Tübingen. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Sint-Joriskerk en Hölderlinturm. Oude Botanische Tuin en Labyrinth der Sieben Pfade zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Tübingen
Meer appartementen in Tübingen
Kaart
Tübingen

In de buurt

  • Museum im Schloss Hohentübingen
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Hölderlinturm
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Sint-Joriskerk
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Oude Botanische Tuin
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Landestheater Tübingen
    17 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Tübingen West - 11 min. wandelen
  • Stuttgart (STR) - 40 min. rijden

Restaurants

  • Salam Box
    9 min. wandelen
  • San Marco
    8 min. wandelen
  • Al Dente - Café Spaghetteria
    7 min. wandelen
  • Laf Laf's Gemüse Kebab
    5 min. wandelen
  • Hanseatica
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Jakobsgasse' with Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Jakobsgasse' with Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Jakobsgasse' with Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Jakobsgasse' with Wi-Fi?

Dit appartement in Tübingen ligt op 10 minuten wandelen van Museum im Schloss Hohentübingen, Hölderlinturm en Sint-Joriskerk. Ook Oude Botanische Tuin en Labyrinth der Sieben Pfade liggen op een kwartiertje wandelen. Station Tübingen West ligt op 11 minuten wandelen en naar Tübingen Hauptbahnhof is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment 'Jakobsgasse' with Wi-Fi

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect location in the AltstadtDelightfully cleanExtremely comfortable bedWe loved it!
3 nachten verbleven in oktober 2026