Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Blessed House | Aparecida SP
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over barbecues. Dit vakantiehuis biedt 2 badkamers en een koelkast, naast gratis wifi en een smart-tv. Een microgolfoven, een kookplaat en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer is voorzien van smart-tv. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een koelkast en een microgolfoven zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Barbecue
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Aparecida. Bezoek Bontur Kabelbanen en Teleférico Gondel als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Vale do Paraíba en Paraiba do Sul Rivier. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Pendiao stadion of Estadio Municipal Professor Dario Rodrigues Leite. Bekijk onze reisgids voor Aparecida
Santuário Nacional de Nossa Senhora Aparecida-basiliek
11 min. wandelen - 1.0 km
Matriz Basílica Nossa Senhora da Conceição Aparecida (Basílica Velha)
14 min. wandelen - 1.2 km
Aparecida Markt
16 min. wandelen - 1.4 km
Aparecida winkelcentrum
11 min. wandelen - 1.0 km
Aparecida Wandelpad
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Pindamonhangaba - 24 min. rijden
Restaurants
Praça de Alimentação
5 min. rijden
Subway
5 min. rijden
Ana Café
17 min. wandelen
Bob's
5 min. rijden
Churrascaria Osmanos
14 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Blessed House | Aparecida SP?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Blessed House | Aparecida SP inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Blessed House | Aparecida SP uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Blessed House | Aparecida SP?
Dit vakantiehuis in Aparecida ligt op 2 km afstand van Vale do Paraíba en Santuário Nacional de Nossa Senhora Aparecida-basiliek. Ook Onze-Lieve-Vrouw van Aparecida en Aparecida winkelcentrum liggen op 10 minuten wandelen.