Emeraude lodge ligt aan een privéstrand in Antsiranana. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kathedraal van Antsiranana, L'Université Nord Madagascar en Independence Plaza. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het verkennen van grotten. Bekijk onze reisgids voor Antsiranana
Mer D'emeraude, 201, Antsiranana, Antsiranana Province, 200
Restaurants
La Case En Falafy
Chez Jeanette
le dauphin gargote
147 min. rijden
Over deze accommodatie
Emeraude lodge
Lodge met een gezinsvriendelijk beleid bij de oceaan
Overweeg een verblijf bij Emeraude lodge en geniet van een terras, een koffiebar/café en een tuin. Deze lodge is fantastisch om van de zon te genieten met een privéstrand, mogelijkheden om te duiken en vissen. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals meegaan op ecotours, snorkelen en rondvaarten doen. Naast een wasserij en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en kinderactiviteiten met toezicht (toeslag)
Strandlakens, een kluis bij de receptie en een computerstation
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en gemeubileerde balkons, bovenop faciliteiten zoals kluisjes en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Bedden met traagschuimmatrassen en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein; reserveren verplicht
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 06.00 uur en 17.00 uur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 05.00 uur tot 10.00 uur: MGA 16.000 voor volwassenen en MGA 8.000 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Ecotours
Rondvaarten
Scubaduiken
Snorkelen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Vissen
Wandel- en fietsroutes
Windsurfen
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Kinderactiviteiten onder toezicht (toeslag)
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan de baai
Aan een privéstrand
Barbecue
Picknickplaats
Strandlakens
Terras
Tuin
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2016
Koloniale architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Meer
Individueel ingericht
Kluisje
Beleid
Inchecken
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je wordt per boot en shuttlebus naar de accommodatie gebracht. Contacteer de accommodatie hiervoor minstens 72 uur voor de reis via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 12 kinderen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan MGA 28000 per nacht.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MGA 1000.00 per kamer, per nacht.
Transferkosten
boot en shuttlebus: MGA 40384.1 per volwassene (rondreis)
Je dient de waarborg binnen 72 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer MGA 16000 voor volwassenen en MGA 8000 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: MGA 360000 per voertuig (retour)
Toeslag voor extra bed: MGA 28000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Emeraude lodge Antsiranana
Emeraude Antsiranana
Emeraude lodge Lodge
Emeraude lodge Antsiranana
Emeraude lodge Lodge Antsiranana
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Emeraude lodge?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Emeraude lodge inchecken?
Inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Emeraude lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Emeraude lodge een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 06.00 uur en 17.00 uur. Er geldt een toeslag van MGA 360000 per voertuig.
Waar staat Emeraude lodge?
Deze lodge in Antsiranana ligt aan het strand en bevindt zich op 50,1 km van Emerald Beach.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Emeraude lodge
2,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
2,0
Netheid
2,0
Voorzieningen
2,0
Personeel en service
2,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Piotr
3 dec 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
After booking owner said that they are closed since a month and I needed to change my whole plan as it was the only affordable hotel in the area.