Nest Boutique Hotel

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie

Kameropties

Luxe driepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Deluxe kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar

Comfort kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Nest Boutique Hotel ligt in Antiochië. Bezoek culturele hoogtepunten Kerk van St. Peter en Archeologisch Museum van Hatay. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Vakifli Dorp en Tell Atchana. Bekijk onze reisgids voor Antiochië
Kaart
Gazi Pasa mahallesi, Ülkü Sokak no 7, Antakya, Antakya, 31070

In de buurt

  • Sermaye Moskee
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Habibi Neccar-moskee
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Antiochië Protestantse Kerk
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Groot Park van Antakya
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Necmi Asfuroğlu Archeologisch Museum
    2 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Hatay (HTY) - 37 min. rijden

Restaurants

  • English speaking Cafe
    2 min. wandelen
  • Rosinante Antakya Wine, Beer, Meat and Cheese
    3 min. wandelen
  • Serenat Antakya
    1 min. wandelen
  • Melon Cafe&Nargile
    1 min. wandelen
  • Hatay Gastronomi Evi
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Nest Boutique Hotel

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Geniet van een gratis lokaal ontbijt, een terras en een tuin bij Nest Boutique Hotel. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een droogkuis/wasserijservice.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Gratis valetparkeerservice
    • Meertalig personeel, een kruier/portier en een kluis bij de receptie
    • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden volop comfort met gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Privétuinen en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Nest Boutique Hotel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt valetparkeerservice. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Nest Boutique Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Nest Boutique Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Nest Boutique Hotel?

Dit hotel in Antiochië ligt op 5 minuten wandelen van Sermaye Moskee en Habibi Neccar-moskee. Ook Antiochië Protestantse Kerk en Groot Park van Antakya liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Nest Boutique Hotel

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in december 2022