Mare Vista Hotel - Epaminondas ligt vlak bij het strand in Andros. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Batsi en Kolóna. Daarnaast kun je ook Olijfmuseum van de Cycladen en Museum voor moderne kunst bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Maritiem Museum van Andros en Zeemuseum van Andros zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals kajakken en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals bergbeklimmen en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Andros
St. Nikolas Str., Batsi, Andros, Andros, 845 03
In de buurt
Kolóna
5 min. wandelen - 0.5 km
Strand van Batsi
5 min. wandelen - 0.5 km
Kerk van Batsi
9 min. wandelen - 0.8 km
Agios Kyprianós
3 min. rijden - 2.7 km
Haven van Gavrio
8 min. rijden - 7.5 km
Restaurants
Asterix
5 min. wandelen
Ευτυχία
7 min. rijden
topos Andros
5 min. rijden
Γιαννούλης
5 min. rijden
Ροδιά (Rodia)
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Mare Vista Hotel - Epaminondas
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een terras vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Mare Vista Hotel - Epaminondas. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een koffiebar/café en een speeltuin.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, vervoer van/naar de veerbootterminal en bagageopslagruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, een lift en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Mare Vista Hotel - Epaminondas hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Boeken
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Speeltuin
Tafeltennis
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Aangepast bad
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Meer
3 etages
3 gebouwen
Aparte rookruimtes
Receptieruimte
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 november tot 28 april.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 10.00 per persoon (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mare e Vista Epaminondas
Mare e Vista Epaminondas Hotel
Mare e Vista Epaminondas Hotel Ydrousa
Mare e Vista Epaminondas Ydrousa
Mare Vista
Mare Vista Hotel Epaminondas Andros
Mare Vista Hotel Epaminondas
Mare Vista Epaminondas Andros
Mare Vista Epaminondas
Mare Vista Hotel Epaminondas
Mare Vista Epaminondas Andros
Mare Vista Hotel - Epaminondas Hotel
Mare Vista Hotel - Epaminondas Andros
Mare Vista Hotel - Epaminondas Hotel Andros
Veelgestelde vragen
Beschikt Mare Vista Hotel - Epaminondas over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Mare Vista Hotel - Epaminondas?
Ja, bij Mare Vista Hotel - Epaminondas zijn honden en katten met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Mare Vista Hotel - Epaminondas inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mare Vista Hotel - Epaminondas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Mare Vista Hotel - Epaminondas?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Strand van Batsi en Kolóna. Ook Kerk van Batsi en Agios Kyprianós liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Mare Vista Hotel - Epaminondas
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,0
Locatie
9,4
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 49 van 84 beoordelingen
10 - Uitstekend
49
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 84 beoordelingen
8 - Goed
25
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 84 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 84 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 84 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Thea
9 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geweldige locatie met prachtig uitzicht op de baai
Een geweldig verblijf in de plaats Batsi. Mooie ruime kamer, goede douche, prachtig uitzicht en een heerlijk ontbijt. Dit alles maakt het verblijf in Batsi onvergetelijk. Op 5 minuten lopen van het strand en de restaurants. Ik ga zeker terug naar dit hotel en de plaats Batsi op Android.
Thea
3 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Theodorus
9 sep 2018
Prima verblijf gehad
Fijn verblijf gehad, service prima en schoon.
Theodorus
6 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Sigrid, Vianen
12 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Suer hotel, zeer aangenaam verblijf
Ik verbleef hier een week, zeer fijn ontvangst. Kamer was top, ruim, schoon, mooi uitzicht. De mensen zijn hier super vriendelijke en doen er alles aan om je welkom te laten voelen.
Ontbijt is prima, genoeg keus, fruit.
Kamer is zeer fijn, met een regen douche en massage stand.
Sigrid
9 nachten verbleven in juni 2018
6/10 – Redelijk
Panagiota
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
It was fine. Morning breakfast could be improved.
Panagiota
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Angela
Reisde met een groep
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel rather tired but staff lovely.
Angela
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Teresa
Reisde met familie
20 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Teresa
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Grace
Reisde met een groep
24 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely incredible stay! The hotel manager Sophia was an absolute gem, and the rooms were great with an amazing view! And little Lolitas the puppy was an incredible worker as well :). Highly recommend staying here!
Grace
4 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
ROGER
19 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
An old fashioned, old school Greek hotel with fantastic views across the bay and lovely, friendly staff. Big rooms, spotlessly clean, excellent pool and easy walk to beach and “town” - once you’ve negotiated a labyrinthine lay out and plenty of steps! All part of the fun though. You couldn’t help but like it. And that view…..
ROGER
3 nachten verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Dencalin
Reisde met familie en kleine kinderen
19 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Localisation
Dencalin
7 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
DESPOINA
11 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
DESPOINA
6 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
IOANNIS
21 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
IOANNIS
2 nachten verbleven in juli 2024
4/10 – Matig
Nicolai
14 jul 2024
Nicolai
5 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
FANI
14 jul 2024
Positief: Personeel en service
Μετριο
Θα μπορούσε να εχει γινει. Ανακαίνιση Να ειναι πιο καθαρό και για την τιμή του. Καλυτερο
FANI
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Hanna
Reisde met familie
8 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prisvärt och med en fantastisk utsikt över Batsi, balkongen var mer som en terass. Bra och varierad hälsosam frukost.
Hanna
4 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Magnus
Reisde met familie
8 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magnus
7 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Martin
6 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Go for it
A great stay at a fine place on the cycladic island of Andros. Walking distance to Batsi's main attractions. Quiet, grand terrace
Martin
8 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Nicholas
Reisde met familie
5 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nicholas
8 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Julius
Reisde met een groep, Reisde met familie
4 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice people
Beautiful room
Julius
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Christos
Reisde met partner
26 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our stay Mare Vista in Batsi. It was close to everything and had convenient parking. We felt welcomed once we entered the hotel. Sophia and Aggeliki were awesome, they gave us great recommendations for restaurants and beaches. Rooms were clean and the view was amazing. The breakfast was a nice addition. Thanks for making our stay wonderful.
Christos
5 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Shari
Reisde met partner
22 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a beautiful place and our room had an amazing view over Batsi beach. It is a short walk into town. Staff was fabulous.
Shari
6 nachten verbleven in augustus 2023
6/10 – Redelijk
Tara
27 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Area was excellent. Parking was difficult and property was dated. Staff was kind
Tara
3 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Pamela
1 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mare Vista provides one of the best views in the world. The building itself is a little dated, but my room was clean and freshly painted. It had a huge patio to enjoy the magnificent view. The staff were extremely attentive and friendly. The front desk staff were so warm and welcoming you felt they really cared about your experience while there. The outside areas and pool were clean and ready for you to enjoy.
Pamela
2 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
LUC
27 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon séjour
Très bon séjour, personnel accueillant et à l'écoute
LUC
3 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Olivier
25 aug 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Olivier
1 nacht verbleven in augustus 2022
6/10 – Redelijk
Ivar
1 aug 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Run down hotel
The hotel is much more dated than the pictures show. All the public areas are a bit measy and strange looking. The sunbeds are dirty and some are very worn out.
The wind is very strong in Andros, and the shutters for the windows are really noisy, slamming all the time and some are broken. The hotel is too pricy for the state it is in.
The staff is really friendly and nice, and the rooms