Isida Hotel ligt vlak bij het strand in Andros. Bezoek culturele hoogtepunten Olijfmuseum van de Cycladen en Zeemuseum van Andros. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Toren van St Petrus en Vuurtoren van Fasa. Bekijk onze reisgids voor Andros
Geniet van een gratis lokaal ontbijt, 4 strandbars en een terras bij Isida Hotel. Naast een tuin en een droogkuis/wasserijservice, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen).
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, strandlakens en tuinmeubelen
Informatie over fietstours, hulp bij uitstappen/tickets en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief voordelen zoals gemeubileerde terrassen en kussenmenu's, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 10 meter van de accommodatie
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
4 strandbars
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Fietstochten
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Strandlakens
Strandstoelen
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Tegelvloer in de kamer
Meer
Aparte rookruimtes
Klamboes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Entertainment
Smart-tv van 32 inch
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Minibar
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individuele aankleding
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 15.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 18 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 18 zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1285319
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 april tot 31 oktober
Het zwembad is toegankelijk van 08.30 uur tot 15.00 uur
Kinderen t/m 18 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Isida Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 08.30 uur tot 15.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Isida Hotel?
Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Isida Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2026 min. € 153, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Isida Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Isida Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Isida Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Isida Hotel?
Dit pension ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Strand van St Petrus, Chrysí Ammos en Toren van St Petrus. Ook Kyprí en Haven van Gavrio liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.