Hôtel le Prieuré bevindt zich in Centre Ville, een wijk in in Amiens, en ligt vlak bij een treinstation en vlak bij het vlonderpad. Bezoek culturele hoogtepunten Berny's Museum en Musée de Picardie. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Amiens Golf Club en Cité Souterraine de Naours. Centre Culturel Léo Lagrange en Centre Culturel Le Safran zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Amiens
17 rue Porion, Amiens, 80000
In de buurt
Amiens Cathedral
1 min. wandelen - 0.2 km
Place Gambetta
3 min. wandelen - 0.3 km
Huis van Jules Verne
9 min. wandelen - 0.8 km
Het Drijvende Tuinen Park
12 min. wandelen - 1.0 km
Hortillonnages (jardins flottants)
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Amiens - 10 min. wandelen
Lille (LIL-Lesquin) - 95 min. rijden
Restaurants
Le Forum
4 min. wandelen
La Mangeoire
3 min. wandelen
Jean Trogneux
2 min. wandelen
Baobar
4 min. wandelen
Cafe Ad'hoc
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel le Prieuré
Hotel in Centre Ville
Hôtel le Prieuré biedt onder andere een terras en een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een feestzaal en gratis kranten
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel le Prieuré bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis kinderbedden en gratis extra bedden
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 14 voor volwassenen en EUR 7,50 voor kinderen
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Gratis extra bed
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
2 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Gratis extra bed
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met premium kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 07.00 uur en 20.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 08.00 uur en 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Gratis verrijdbare/extra bedden.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.65 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14.00 voor volwassenen en EUR 7.50 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hôtel Prieuré Amiens
Prieuré Amiens
Hôtel le Prieuré Hotel
Hôtel le Prieuré Amiens
Hôtel le Prieuré Hotel Amiens
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel le Prieuré?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel le Prieuré?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hôtel le Prieuré van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 118, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hôtel le Prieuré inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel le Prieuré uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel le Prieuré?
Dit hotel ligt in Centre Ville, vlak bij Amiens Cathedral en Musee de l'Hotel de Berny. Ook Berny's Museum en Place Gambetta liggen op 5 minuten wandelen. Station Amiens ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Amiens St-Roch is het 18 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel le Prieuré
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,4
Locatie
9,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 86 van 151 beoordelingen
10 - Uitstekend
86
Gastenscore: 8 - Goed. 49 van 151 beoordelingen
8 - Goed
49
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 151 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 151 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 151 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Roelof
6 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het hotel is heel makkelijk te vinden, het ligt praktisch naast de kathedraal. De straat is zeer rustig en autovrij. Op loopafstand is een parkeergarage te vinden: palais de justice
Roelof
1 nacht verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Danny
11 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
kamer was prima maar erg klein en geen douche dus zitten in bad en dat vinden we niet handig. lokatie is super, parkeren is best ver weg. je betaald voor de lokatie en dat is prima
Danny
1 nacht verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Martina
Reisde met partner
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir wurden herzlich empfangen und haben uns sehr wohl gefühlt. Sehr nettes Team und eine sehr gute saubere Unterkunft, super zentral. Wir können es auf jeden Fall weiter empfehlen und würden jederzeit wieder dort buchen.
Martina
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Nathalie
Zakenreiziger
2 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre et personnel ok
Nathalie
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Julien
26 nov 2025
Julien
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Marine
Zakenreiziger
20 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Très bien placé, calme, très confortable. Petit déjeuner très classique mais bon
Marine
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Loup
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personnel très accueillant et disponible. Chambre propre et confortable, central mais sur rue piétonne très calme. Chambre au deuxième avec belle vue sur cathédrale, mais douche peu pratique. Très bon séjour dans l'ensemble.
Loup
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Gilles
11 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chambre très cosy, literie très confortable, belle salle d’eau, emplacement calme, et personnel très agréable !
Gilles
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jean-Pierre
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jean-Pierre
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
joelle
Reisde met familie
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil très agréable
Chambre et salle de bain propre bien entretenus
Celle avec vue sur cathédrale plus chaleureuse que celle vue cours intérieure
Bien placé
Manque boîte mouchoir à papier
joelle
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Bruce
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff and amazing location. Recommendation of Le Quai restaurant was perfect, ate there twice!
Bruce
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mariana
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Todo excelente
Mariana
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Beatrice
Reisde met familie
27 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour
Proche de la cathédrale et vue sur la cathédrale
Beatrice
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Ruth, Hatfield
Reisde met partner
25 aug 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We only ever stay at this hotel. It’s quirky and the staff go above and beyond to make sure you feel welcome and have what you need.
Ruth
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Fabienne
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastique!
Une chambre adorable, très propre et calme, avec une jolie vue sur la cathédrale d'Amiens. L'accueil tardif a été vraiment sympathique, le personnel est discret et professionnel. Le petit déjeuner était délicieux. Nous recommandons!
Fabienne
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
James
Reisde met partner, Reisde met familie
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel on a pedestrian street. Good location for easy access to topics of interest.
James
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Jeff
28 jun 2025
Jeff
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Laurent
Zakenreiziger
23 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Laurent
1 nacht verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Isabel
Reisde met een groep
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
It served its purpose. Clean and comfortable.
Isabel
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Jillian
Zakenreiziger
8 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jillian
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Patrice
20 mrt 2025
Patrice
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Jérôme
Zakenreiziger
2 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Impeccable
Chambre parfaite, tres propre. Personnel accueillant. Tout etait bien. Je recommande vivement cet hôtel.
Jérôme
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
François
Zakenreiziger
29 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beau petit hôtel au pieds de la cathédrale, difficile d'y accéder lorsque viens pour la première fois, le gps n'indique pas bien la rue.
François
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
23 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Basic
No elevator so very hard to manage luggage up and down stairs although Carlos helped when he was there. The room’s one window cannot be opened so there’s no air circulation. TV has no other channels than French. WiFi only worked on computer; not phone. Breakfast was very nice. Wish they spent more attention on the welcome and guest services / room than on the very extensive breakfast. Great location and nice staff but not really a place to stay on a long trip.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Thomas
Reisde met partner
27 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Direkt an der Kathedrale gelegen und mit Blick auf das grandiose Bauwerk. Das Frühstück war reichhaltig. Das Hotel blickt auf eine lange Geschichte zurück und ist toll in das alte Gebäude integriert.