Clipper in Alhaurin de la Torre ligt in Alhaurín de la Torre. Catedral de Málaga en Alcazaba zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Bajondillo en Playa Los Alamos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Palacio de Deportes José Maria Martín Carpena of Cortijo de Torres Gemeentelijk Auditorium. Bekijk onze reisgids voor Alhaurín de la Torre
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 29 min. rijden
Restaurants
La Canasta
14 min. wandelen
McDonald's
13 min. wandelen
Monaghan’s
14 min. wandelen
Restaurante Cienfuegos
4 min. rijden
Burger Chao!
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Clipper in Alhaurin de la Torre?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Clipper in Alhaurin de la Torre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Clipper in Alhaurin de la Torre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Clipper in Alhaurin de la Torre?
Dit appartement in Alhaurín de la Torre ligt op 10 km afstand van Parador Malaga Golfclub, Guadalhorce golfclub en Plaza Mayor. Ook Universiteit & Málaga en Centro Cultural Pablo Ruiz Picasso liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.