Hotel Villa Piras ligt vlak bij de luchthaven en aan het water in Alghero. Haven van Alghero en Golf Club Alghero zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Koraalmuseum en Butterfly House Sardinia bezoeken. Duiken, snorkelen en windsurfen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Alghero
Viale Della Resistenza 10, Alghero, SS, 7041
In de buurt
Piazza Civica
19 min. wandelen - 1.7 km
Stadhuis van Alghero
14 min. wandelen - 1.3 km
Markt van Alghero
16 min. wandelen - 1.4 km
Koraalmuseum
16 min. wandelen - 1.4 km
Haven van Alghero
19 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Station Sassari - 31 min. rijden
Alghero (AHO-Fertilia) - 24 min. rijden
Restaurants
Green Sporting Club Hotel Alghero
6 min. wandelen
Ok Pizza Evolution
Il Chiosco
9 min. wandelen
Riservato Beach Bar
10 min. wandelen
Mos Restaurant
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Villa Piras
Hotel aan het water
Een dakterras, een koffiebar/café en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Villa Piras. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Het plaatselijke restaurant OK PIZZA EVOLUTION serveert diner. Naast autoverhuur ter plaatse en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een lift en een feestzaal
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Villa Piras bieden voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies van 22 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 10 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 15 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
OK PIZZA EVOLUTION
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan de baai
Dakterras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 22 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 per persoon
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per dag (op 150 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Villa Piras
Hotel Villa Piras Alghero
Villa Piras
Villa Piras Alghero
Hotel Villa Piras Alghero, Sardinia
Piras Hotel Alghero
Hotel Villa Piras Alghero
Hotel Villa Piras Hotel
Hotel Villa Piras Alghero
Hotel Villa Piras Hotel Alghero
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Villa Piras?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Villa Piras?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Villa Piras van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Villa Piras inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Villa Piras uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Villa Piras?
Dit hotel ligt aan het water, op 15 minuten wandelen van Parco Tarragona en Torre Sulis. Ook Koraalmuseum en Kerk van St. Michele liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Villa Piras
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
7,2
Locatie
8,8
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 87 van 249 beoordelingen
10 - Uitstekend
87
Gastenscore: 8 - Goed. 112 van 249 beoordelingen
8 - Goed
112
Gastenscore: 6 - Redelijk. 33 van 249 beoordelingen
6 - Redelijk
33
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 249 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 249 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Luc
25 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk old style hotel, prima gelegen.
Gezellig, net, old style hotel, rustig gelegen op wandelafstand van alle bezienswaardigheden van Alghero. Een zeer aangename wandeling langs zee, brengt je in 10 minuten naar de oude stad. De bus van en naar Bosa stopt vlakbij het hotel, idem voor de stadsbus naar het treinstation. Een mooie wandeling van 8 km brengt je naar Fertilia. Grote supermarkt op 10 min. wandelen van het hotel. Vriendelijke ontvangst. Ruime kamer, we kregen een upgrade naar een 4 persoonskamer waarvoor dank. Geen waterkoker beschikbaar. Heerlijk dakterras met zitjes en ligzetels. Ontbijtruimte niet echt gezellig, komt ook soms druk over. Standaard ontbijtbuffet zonder tierlantijntjes, en zonder variatie, wordt wel constant aangevuld. Wat groenten bij het ontbijt zouden welkom zijn. Lekkere pizza's in het restaurant naast het hotel.
Luc
6 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Yvonne
2 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Prima en fijn
Vriendelijk personeel wat alles goed uitlegt. Ook wat er in de buurt is. Kamer goed, alleen een hele kleine douche. Kunt er als je groot en breed bent niet in. Locatie goed, net buiten het drukke gedeelte. Lekker om in de avond naartoe te lopen.
Yvonne
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Laurent H., Alghero
13 sep 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
De prijs vs kwaliteit is prima. Heel vriendelijk en gastvrij. Kamer schoon en ruim met een comfortabel bed. Tevens een goed restaurant. Hotel is enigszins gedateerd, maar wel schoon en opgeruimd. Een goed Europees ontbijt!
Laurent H.
8/10 – Goed
Petter
28 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Stort och trecligt rum, bra belysning, vänlig personal i receptionen. Vi hade inte behov av parkeringen, fanns plats på gatan, men vi var ju out of season.
Petter
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
claire
Reisde met partner
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Property is clean but a little basic. Easy to walk into the old town and street parking available nearby. Staff are lovely, helpful and welcoming. We purchased breakfast on the day and there was a great choice at the buffet.
claire
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Ângela
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Ângela
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Beat
11 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beat
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Franz
10 sep 2025
Franz
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
gorka
6 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
gorka
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Moa
20 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Outstanding Stay with Exceptional Service
We had the most wonderful stay at Villa Piras in Alghero! From the moment we arrived, the service was absolutely outstanding – the staff went above and beyond to make sure we had everything we needed (and more). They were always available, extremely helpful, and genuinely cared about making our stay perfect.
The hotel itself is beautiful, comfortable, and well-equipped, with everything you could possibly want for a relaxing holiday. The location is great too – close enough to explore Alghero easily, yet peaceful enough to enjoy some quiet time.
What truly stood out, however, was the hospitality. Any request, big or small, was handled immediately and with a smile. It felt like being truly taken care of, which made our stay stress-free and unforgettable.
I can’t recommend Villa Piras enough – if you are looking for excellent service, comfort, and a truly memorable experience in Alghero, this is the place to stay!
A special thanks to Massimiliano for giving us the best experience and service!
Moa
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
18 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Gabriele
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura perfetta, personale gentile disponibile
Gabriele
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
laurita
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maravillosa estadía y trato más que cordial.
Experiencia muy satisfactoria desde todo punto de vista.La habitación es grande como un apto con terraza para colgar la ropa y disfrutar de las vistas.A 130m del mar y 400m de una cala donde poder bañarse o disfrutar del sol.El trato del personal es muy bueno y Massimiliano te atiende de manera amable,dispuesto y siempre sonriente.Se preocupó mucho para ayudarme a resolver un inconveniente con tarjeta del banco y además,habla español para los que entienden italiano.
laurita
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Mehran
7 aug 2025
Positief: Netheid
Mehran
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
laurita
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
laurita
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Lachlan
Reisde met partner
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location and great staff
Lachlan
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
benoit
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour fantastique, hôtel superbe et équipe très gentille et à la disposition
benoit
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Nadia
Reisde met partner
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very nice and kind.
Nadia
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Laura
28 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Laura
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Michael
Reisde met partner
19 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Es war sauber und die Leute waren sehr nett. Frühstück war auch in Ordnung. Leider sehr hellhörig und die Dusche ist wohl eher für kleine Leute.
Michael
4 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Jessica
19 apr 2025
Jessica
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
michele
9 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima struttura ad Alghero
Personale della reception cordiale e gentile, con informazioni chiare e precise su come raggiungere il centro storico di Alghero, che può raggiungersi anche a piedi. Stanza pulita, molto ampia con vista sul mare.
michele
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Kenneth
Reisde met een groep
16 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Acceptable budget hotel with great staff
Relative good place and budget hotel with a nice staff.
Kenneth
1 nacht verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Sergio
Reisde met partner
4 okt 2024
Migliorabile esempio mini frigo rumoroso ,tavoletta del bagno scollegata in uno dei due punti al sanitario, scrivania che perde una gamba senza essere toccata . Cosa che poi ha meravigliato che fuori della camera erano stazionati i carrelli con l'occorrente per la pulizia delle stanze . Il resto nella norma .