Chateau des Jacobins ligt in het stadscentrum en vlak bij het vlonderpad in Agen. Golf Club Agen Bon-Encontre en Happy Forest zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Place Goya en Maison de la Noisette. Centre Culturel André-Malraux en Centre Culturel Pierre Lapoujade zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals paardrijden of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Agen
2 rue M. Jacob, Agen, Lot-et-garonne, 47000
In de buurt
Eglise Notre-Dame du Bourg
5 min. wandelen - 0.4 km
Place Goya
8 min. wandelen - 0.7 km
Saint-Caprais-kathedraal
9 min. wandelen - 0.8 km
Stade Armandie
17 min. wandelen - 1.5 km
Bordeaux Universiteit der Wetenschappen
3 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Station Agen - 12 min. wandelen
Agen (AGF-La Garenne) - 6 min. rijden
Restaurants
L'Indé
4 min. wandelen
Le Bureau
3 min. wandelen
Le Glacier
5 min. wandelen
Subway
3 min. wandelen
Havana cafe
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Chateau des Jacobins
Hotel in een winkelbuurt
Chateau des Jacobins biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), fietsverhuur en een feestzaal
Rookvrije accommodatie, conciërgeservice en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor volop comfort met luxe beddengoed en filmpremières, bovenop voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Lakens van Egyptisch katoen, pillowtopmatrassen en donsdekens
Verduisterende gordijnen en geluiddichte muren
Televisies van 30 inch met satellietzenders en filmpremières
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: EUR 12 per persoon
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
2 etages
Beaux-arts-architectuur
Feestruimte
Gebouwd in 1830
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Lakens van Egyptisch katoen
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Filmpremières
Tv van 30 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Mobiele toegangssleutel
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 08.30 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 20
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test voor te leggen
Alle gasten vanaf 13 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. De test mag niet langer dan 24 uur voor het inchecken zijn worden afgenomen
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 10 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 12 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Chateau Jacobins
Chateau Jacobins Agen
Chateau Jacobins Hotel
Chateau Jacobins Hotel Agen
Chateau des Jacobins Agen
Chateau des Jacobins Hotel
Chateau des Jacobins Hotel Agen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Chateau des Jacobins?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Chateau des Jacobins?
Vandaag, 17 mrt. 2026, kost een verblijf bij Chateau des Jacobins van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 153, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Chateau des Jacobins inchecken?
Inchecken kan vanaf: 08.30 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Chateau des Jacobins uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Chateau des Jacobins?
Dit hotel ligt in het centrum van Agen, op 5 minuten wandelen van Musée des Beaux-Arts en Eglise Notre-Dame du Bourg. Ook Centre Culturel André-Malraux en Saint-Caprais-kathedraal liggen op 10 minuten wandelen. Station Agen ligt op 12 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Chateau des Jacobins
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 103 van 156 beoordelingen
10 - Uitstekend
103
Gastenscore: 8 - Goed. 37 van 156 beoordelingen
8 - Goed
37
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 156 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 156 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 156 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Paul van
Reisde met partner
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Afhankelijk van welke richting je komt moet je door een erg smal straatje. Opletten dus met de auto voor de lage paaltjes naast de straat
Paul van
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jaume
9 dec 2025
Excelente habitación, personal muy amable y sevicio impecable.
Jaume
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Dominique
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Une superbe rencontre entre les lieux et son propriétaire. Vraiment et particulièrement le propriétaire est d’un accueil tellement chaleureux et d’une culture historique et artistique hors paire. Bravo Monsieur.
Dominique
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
frederic
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
frederic
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Remy
Zakenreiziger
4 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bel hôtel, au calme tout en étant au centre ville. Je recommande
Remy
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Valérie
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Une véritable trouvaille que cet établissement. Un accueil formidable de la part de Stéphane (et de son fidèle Ulysse !) et un lieu enchanteur mêlant tradition et originalité.
Un vrai coup de cœur. Nous y reviendrons à chaque fois que nous aurons l’occasion de venir à Agen ou dans les environs !
Valérie
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Mark
Reisde met partner
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a family chateaux with walled in parking out front, now operating as a boutique Hotel.
The owner still lives on site, and the rooms are generously large and very quiet at night. The parking was easy, and secured with a locked gate at night.
Breakfast was a basic contental, more than sufficient for us. No fancy coffees though.
We initially had difficultly finding the entrance, as Expedia says #2 when the gate is actually 180-degrees around the block at #1. But in retrospect, it should be very easy to find, with the gate facing the huge church (currently undergoing restoration).
One downside: excellent hosts, very accommodating, but they smoke (mainly outside). So our room reeked of cigarettes. All else was wonderful, with good internet, strong shower, good heat pump, etc.
Mark
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Alex
Reisde met partner
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely beautiful hotel! Quiet location. Each room decorated in different styles. And breakfast included is simple great. Highly recommended
Alex
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jocelyne
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fabuleuse découverte
Accueil très sympathique. Une chambre très propre décorée avec beaucoup de raffinement. Un petit déjeuner grandiose. Nous reviendrons avec beaucoup de plaisir !
Jocelyne
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Andrew
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabulous!!!
Andrew
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Eric
Zakenreiziger
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Eric
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Dominique
30 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dominique
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Angela
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good value one night stop.
Great option for a one night stop in central location with parking. Beautiful hotel, great host. Excellent breakfast.
Angela
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Maider
13 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très agréable. Nous avions besoin d'un parking pour quelques jours et on nous a aidés. Merci beaucoup.
Maider
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Eric
Zakenreiziger
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Superbe accueil, lieu magnifique!
Merci ☺️
Eric
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
HIROSHI
Reisde met partner
5 mei 2025
Positief: Voorzieningen
The owner of the hotel and his dog welcomed ver friendly. The hotel building is of a very old time but well preserved and the inside is renovated and fantastic. We passed very pleasant time!
HIROSHI
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Elodie
30 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Halte randonnée vélo
L’hôtel est très bien situé, on peut d’ailleurs difficilement faire mieux près de la cathédrale et près du centre ville d’Agen sans les inconvénients.
Il s’agit d’une magnifique maison de maître ou l’accueil est personnalisé avec une vraie volonté du propriétaire de répondre aux besoins de ses clients.
La chambre est magnifique, décorée avec goût avec une salle d’eau alliant le fonctionnel et le côté recherché même dans la robinetterie !
Après une bonne nuit, un copieux petit déjeuner nous attend avec une vaisselle raffinée bref un rapport qualité prix imbattable.
Nous étions en vélos nous avons pu les garer dans le parking situé devant la propriété. On reviendra avec plaisir.
Elodie
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Stanislas
9 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stanislas
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
christele
17 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
christele
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Karim
Zakenreiziger
19 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A connaitre...
Séjour professionnel ou on peut joindre l'utile du travail et l'agréable d'une belle maison de charme. La demeure du 18e siècle entièrement rénovée dégage un réel cachet d'authenticité et d'histoire. Le patron (indépendant) est un exemple d'accueil et de service. On se sent chez lui comme invité dans un manoir ! En plein centre ville et abordable en tarif, c'est à faire pour un séjour ou un bref passage. Merveilleux ! Merci...
Karim
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon hôtel à Agen
Accueil sympathique. Bel, ancien immeuble. Très grand chambre, lit comfortable, salle de bain ancien mais fonctionnel. Petit déjeuner excellent.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
catherine
Reisde met een groep
28 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un très bon moment avec un accueil très chaleureux et agréable
catherine
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
dominique
17 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
dominique
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Collin
21 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un endroit étonnant au plein coeur d'Agen. Accueuil très chaleureux. La décoration, très chargée, dans le style 19, est très éclectique, allant de reproductions de Fragonnard à Jeff Koons, en passant par Lurçat.
Petit déjeuner dans ce cadre généreusement servi. Une maison à privilégier.
Collin
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Frank
Reisde met familie
16 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer