Ons huis (95m2) ligt aan de voetstappen van het Tamadaba-gebergte en naast een wandelpad. Het is ideaal voor mensen die een rustige en ontspannen plek zoeken met een prachtig uitzicht op de bergen. U kunt wandelen naar het Tamadaba National Park (5. 5 km) of naar andere delen van het eiland zoals Artnera, aangezien de wandelpaden met elkaar verbonden zijn.
De woning heeft een binnenplaats, geweldig voor een kopje koffie in de middag. U kunt ook zonnebaden en genieten van een drankje terwijl u uitkijkt over het geweldige uitzicht vanaf het terras.
We hebben een grote fruitboerderij naast de plaats (minder dan een minuut lopen) waar we koffie, sinaasappels, avocado's, papaja, mango's, etc. verbouwen U bent van harte welkom om fruit te kopen en te plukken voor uw eigen consumptie (gratis).
Venancio, de eigenaar is een inwoner (geboren in de genoemde boerderij) maar woonde bijna 40 jaar in het VK en is altijd blij om te helpen.
Er is ook een andere boerderij tegenover het huis en ze produceren hun eigen koffie en wijn!
dit vakantiehuis ligt in Agaete. Bezoek culturele hoogtepunten Casa-Museo Antonio Padrón en Casa-Museo Tomás Morales. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Jardín Botánico Huerto de las Flores en Centro Cultural de la Villa de Agaete. Dulceria Nublo en Cactualdea Park zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Agaete
Zijn huisdieren welkom bij Casas Camino de Tamadaba?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casas Camino de Tamadaba inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casas Camino de Tamadaba uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casas Camino de Tamadaba?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Agaete bevindt zich op enkele stappen van Valle de Agaete en op 5 km van Jardín Botánico Huerto de las Flores en Centro Cultural de la Villa de Agaete. Ook Playa La Caleta en Agaete Natuurlijke zwembaden liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casas Camino de Tamadaba
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Peter B.
3 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Gastgeber war sehr freundlich und hilftsbereit. Wir wurden mit Südfrüchten aus eigenem Anbau verwöhnt. Wir haben uns sehr wohl gefühlt.