Fotogalerie voor Coin du Ciel- Jacuzzi and Culture





Geheel appartement
2 slaapkamers 1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

T B Blue villa with garden, family pool, solarium. 5mn from the beach.
T B Blue villa with garden, family pool, solarium. 5mn from the beach.
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Dakhla, een wijk in Agadir. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Koninklijk Paleis en La Médina d'Agadir. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Jachthaven van Agadir en Agadir Aerial Tramway. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Adrar Stadion of Al Inbiaate-stadion.
Agadir, Souss-Massa
In de buurt
- Souk El Had - 4 min. rijden - 3.0 km
- Koninklijk Paleis - 4 min. rijden - 4.1 km
- La Médina d'Agadir - 8 min. rijden - 7.0 km
- Jachthaven van Agadir - 9 min. rijden - 8.1 km
- Strand van Agadir - 11 min. rijden - 5.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Express Poulet - 9 min. wandelen
- La Luna - 19 min. wandelen
- L'Atelier - 13 min. wandelen
- Best Brochettes - 17 min. wandelen
- Jour et Nuit 2 - 7 min. wandelen