Totonoi Kominka Villa Igashima

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 19

Kamer

  • Max. aantal: 10
  • 2 eenpersoonsbedden, 2 tweepersoonsbedden en 6 tweepersoons futons
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Totonoi Kominka Villa Igashima ligt in Aga. Bezoek New Mikawaonsen You&Yu en Mikawaonsen Skigebieden als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Shogun Cedar Tree en Kinoko Park. Aganosato en Suntopia World zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Aga
Kaart
844 Igashima, Agamachi, Aga, Niigata Prefecture, 959-4614

In de buurt

  • Een modern honkbalstadion met een groot scherm, zitplaatsen en een heldere blauwe lucht.
    Hard Off Eco-stadion
    57 min. rijden - 43.8 km
  • Het Denka Big Swan Stadium met een modern architectuurontwerp, met een groot rond dak en een opvallend entreebord.
    Denka Big Swan-stadion
    59 min. rijden - 45.2 km
  • Shogun Cedar Tree
    4 min. rijden - 2.7 km
  • Warmwaterbronnen van Murasugi
    33 min. rijden - 22.9 km
  • Hyoko Hakucho Kaikan
    38 min. rijden - 25.7 km

Lokaal vervoer

  • Toyosaka Station - 31 min. rijden
  • Niigata (KIJ) - 61 min. rijden

Restaurants

  • 桃園楼
    12 min. rijden
  • 奥阿賀コンビリー
    13 min. rijden
  • お食事処 にぎわい亭
    7 min. rijden
  • そば処 塩屋橘
    13 min. rijden
  • 水ト川ノとうふや
    2 min. rijden

Over deze accommodatie

Totonoi Kominka Villa Igashima

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Totonoi Kominka Villa Igashima heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Totonoi Kominka Villa Igashima inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Totonoi Kominka Villa Igashima uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Totonoi Kominka Villa Igashima?

Dit hotel in Aga ligt op 2,1 km van Shogun Cedar Tree en op 3,6 km van Kinoko Park. Ook New Mikawaonsen You&Yu en Mikawaonsen Skigebieden liggen op 10 km afstand.