Badehotel Harmonien

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Badehotel Harmonien

  • Hotel bij de oceaan
  • Een aangrenzende golfbaan, een terras en een kunstgalerij ter plaatse vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Badehotel Harmonien. Actieve reizigers kunnen wandelen/fietsen bij dit hotel. Gratis wifi in de kamer, shoppen ter plaatse en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en barbecues
    • Helikopter/vliegtour, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en 2 vergaderruimtes
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en keukeneilanden.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Kinderstoelen en kinderboeken
    • Douches, haardrogers en shampoo
    • Privétuinen, (kleer)kasten en aparte zitruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: DKK 350 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je wordt per boot naar de accommodatie gebracht. Contacteer de accommodatie hiervoor minstens 72 uur voor de reis via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De receptie is van maandag t/m dinsdag geopend tussen 10.00 uur en 16.00 uur, en van donderdag t/m zondag tussen 10.00 uur en 16.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De accommodatie is gesloten van 1 november tot 31 maart.
Van 13 oktober 2025 tot 31 oktober 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
  • De eetgelegenheden
  • Het buitengedeelte
  • De receptie
  • De hotelkamers
  • De gang
  • De wasserette
  • De lobby
  • De vergaderruimtes
Dit hotel doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je DKK 250 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Tot 15 kg per huisdier
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 2 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: DKK 800 per accommodatie per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer DKK 190 voor volwassenen en DKK 90 voor kinderen
  • Toeslag voor huisdieren: DKK 250 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in: DKK 350 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Badehotel Harmonien?

Ja, bij Badehotel Harmonien zijn honden en katten met een maximumgewicht van 15 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van DKK 250 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Badehotel Harmonien inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Tegen een toeslag van DKK 350 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en middernacht laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Badehotel Harmonien uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Badehotel Harmonien?

Dit hotel in Aeroskobing ligt aan het strand, in het stadscentrum en binnen 5 minuten wandelen van Luchtvaartmuseum, Flaske-Peters Samling en Huis van Hammerichs. Ook Strand van Aeroskobing en Galleri Kondrups Hus liggen op 5 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,4

Zeer goed

8,4

Netheid

8,0

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 54 van 146 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 66 van 146 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 22 van 146 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 146 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 146 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Niels Erik

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Meget venlig og gæstfri vært.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stefan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel hat uns sehr gefallen. Es liegt direkt am Meer. Das Frühstück ist lecker und die Gartenanlage wie aus dem Bilderbuch
2 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Thomas Endelt

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent hotel with amazing host!!!
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sophie

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Lovely Place

We had an absolute amazing stay on Aero and at Badehotel Harmonien. Everything was perfect and we and our little god Millie were perfectly looked after. The garden is absolutely beautiful as well. We really enjoyed our time here.
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kseniya

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a very nice place. Hotel owner Monica is very attentive to the guests - we are very grateful! When booking it is important to note that the toilets are shared between several rooms, but we were lucky and were alone in the block, as it is low season.
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Kirsten

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Badehotellet er en fantastisk fin oplevelse. Ejeren kræser om gæsterne i særdeles hyggelige omgivelser. Alt mht. til ophold, rengøring og morgenmadsbuffet er i top. For nogle kan det være et minus, at der ikke er toilet og bad på værelset, men alt det øvrige opvejer dette.
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

eva

Positief: Personeel en service, comfort kamer
Ligger i den dyre ende i forhold til lignende steder. Men fantastisk udsigt, pænt og rent men slidt.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Margot

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gorgeous wooden memorable hotel. It has wonderful charm and one of few buildings which has a sea view. We swam a few meters away from steps leading down into the sea water; ate and sipped drinks on the balcony; sat amongst the roses in the garden; read and browsed photographic book oks in the lounge. Breakfast and our host was lively and helpful. This is one of the great island stays of the world and you need to appreciate the creaking floorboards and walk down the hall to a shared bathroom. We are in love with this place.
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Yetta

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Ældre, pænt hotel

Bad og toilet på gangen, ingen tv eller køleskab. Men et hyggeligt hotel med god betjening.
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mike

Positief: Netheid, personeel en service
Das Badehotel ist bereits in die Jahre gekommen und diente vor seiner Nutzung als Hotel, jungen Erwachsenen als Berufsorientierung und Lehrschule. Der typische Aufbau einer Schule ist auch heute noch erkennbar, die Zimmer sind aber allesamt zweckmäßig für Übernachtungsgäste hergerichtet. Der Übernachtungspreis ist aber insgesamt viel zu hoch angesetzt, für das Geld darf man mehr Komfort und Qualität erwarten, nur die außergewöhnliche Lage direkt am Hafen und Innenstadt rechtfertigt einen Aufpreis. Der Service und die Kommunikation war problemlos und sehr freundlich, die Abwicklung über Expedia dagegen hat eigentlich gar nicht funktioniert. Der gesamte Aufenthalt ist daher vor Ort bezahlt worden. Das Frühstück war sehr reichhaltig und abwechslungsreich.
Familienzimmer
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Timothy

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Beautiful island visit

We arrived at the hotel at beginning of the off season the end of September so there was very little activity at the hotel or in the town of Aeroskobing. We learned that the few restaurants that were open in a Sunday closed at 4 and most were closed on Mondays. Like many others, we missed the fact that the toilet was shared and down the hallway. We had a nice room with a shower & sink and a view of the town. There is no tv in the rooms and the building is historic with many hallways. We did not eat in the dining room but the hotel was well maintained and Monica was very nice and helpful.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pim

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The view from the breakfast area is magical! Rooms are clean.
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Peter

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ausgezeichnete Ort um sich ausruhen und runterzukommen. Beste Lage am Meer. Faszinierende Garten am Ufer!!! Kleine, sehr ruhige Hotel mit bester Bewirtung und freundlichsten Personal!
2 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Louise elling

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Skønt ophold

Super service og dejlig rumligt værelse. Hotellet er dog af ældre dato og kunne også godt trænge til lidt kærlighed rent bygningsmæssigt. Dette skræmmer mig dog ikke for at komme tilbage. Det var et skønt sted!
Udsigt fra haven
2 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Annie

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Vil gerne bo der igen.

Fjerne ukrudt - male udvendig- udskifte nogle vinduer.
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Flemming

Positief: Netheid, personeel en service
Dejlig beliggenhed, god restaurant, men noget gammelt og "snørklet" hotel. Pris i overkanten.
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ulla Brink

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hyggeligt hotel

Super hyggeligt autentisk gammelt hotel med en rigtig god atmosfære. Sødt professionelt personale og god mad. Dette toppet med idylliske Ærøskøbing og en dejlig dansk sommer. Vi har nydt opholdet og vender gerne tilbage 😊
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service

Sjæl og charme

Et gammelt hotel, som nok trænger til en opgradering, men hygggeligt, rent og en dejlig betjening/serviceminded værtinde.
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Anette

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hyggeligt

Meget hyggeligt bade hotel med den bedste beliggenhed. Rent og pænt
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Rasmus

Negatief: Netheid

No breakfast provided

Did not provide breakfast as promised, said it was not an option when we arrived the night before because too few people wanted it. The owner said that they had ‘teamed up’ with a place down the street, as if pointing people to a cafe is the same as providing the service promised here in Hotels.com. There was an old T-shirt in our bedside table. Beds as well as bedding seem to be cheap Ikea or similar and definitely not what you would expect for that price to say nothing of the fact that this place is not worth 1000+ DKK per night regardless of the general price level on the Island.
2 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Dyrt i forhold til kvalitet

Dyrt i forhold til kvalitet
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Susanne

Positief: Netheid, personeel en service
Adgangsforhold til visse værelser involverer mange og til tider stejle trappeløb.
2 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service

Smuk forlænget weekend

Vi havde en fantastisk tur til Ærø. Vi opholdte os ikke meget på hotellet, da vejret var så skønt, at vi kun tilbragte de sene aftentimer + natten på hotellet. Der var kun få gæster, så ingen larm.
2 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Margit

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Dårlig standard

Standard lever ikke op til den standard man forventer til prisen. Ingen mulighed for morgenmad.
2 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Bo

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Et dejligt hotel med synlig og dejlig historie. Personalet er meget venlige og imødekommende - meget serviceminded. Hotelværelset er fint, dog med fælles toiletfaciliteter på gangen. Rengøringen på fællestoiletter er meget fin. Prisen på overnatningen er for dyr, grundet manglende toiletfaciliteter på værelset. Annoncering med fælles bade og toiletfaciliteter bør nok præsenteres tydeligere. Det er vanskeligt at vurdere hvad man booker. Det ville være dejligt hvis morgenmaden var inkluderet i prisen. Alt i alt - trods mine bemærkninger - et rigtigt dejligt hotel med et meget venligt personale.
2 nachten verbleven in augustus 2021