Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Malavoglia ligt in het stadscentrum en aan het water in Aci Castello. Bezoek Via Etnea, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Etna en Strand van Catania. Reis je met kinderen? Overweeg dan Cultuurpaleis en Vlinderhuis. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals snorkelen en vissen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Aci Castello
Via Provinciale 5, Acitrezza, Aci Castello, CT, 95026
In de buurt
Cyclops Beach
2 min. wandelen - 0.2 km
Isole dei Ciclopi
3 min. wandelen - 0.3 km
Museo casa del Nespolo
5 min. wandelen - 0.5 km
Zeefront
10 min. wandelen - 0.9 km
Normandisch kasteel
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Cannizzaro - 4 min. rijden
Station Galatea - 10 min. rijden
Catania (CTA-Fontanarossa) - 45 min. rijden
Restaurants
Sicilia's Cafe de Mar
3 min. wandelen
Trattoria Porto Nuovo
4 min. wandelen
Gran Cafè Solaire
4 min. wandelen
La Terrazza
9 min. wandelen
Mythos
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Malavoglia
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid bij de zee
Een poolbar, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Malavoglia. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en bagageopslagruimte
Meertalig personeel, een feestzaal en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Malavoglia bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 4,50 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Kinderstoel
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
Businesscentrum
Computerstation
Conferentiecentrum
Buiten
Aan het water
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
2 etages
Balzaal
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht (tot 4 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 4.50 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 45 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 10.00 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
I Malavoglia Aci Castello
I Malavoglia Inn Hotel
I Malavoglia Inn Hotel Aci Castello
I Malavoglia Inn Aci Castello
I Malavoglia Inn Hotel
Hotel Malavoglia Hotel
Hotel Malavoglia Aci Castello
Hotel Malavoglia Hotel Aci Castello
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Malavoglia over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Malavoglia?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10.00 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Malavoglia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Malavoglia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Malavoglia een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 45 per voertuig.
Waar staat Hotel Malavoglia?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Aci Castello ligt aan het water, op 5 minuten wandelen van Cyclops Beach, Ionische Zee en Museo casa del Nespolo. Ook Isola Lachea en Isole dei Ciclopi liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Malavoglia
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,8
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 68 van 89 beoordelingen
10 - Uitstekend
68
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 89 beoordelingen
8 - Goed
17
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 89 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 89 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 89 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Roel Simon Petrus van
Reisde met partner
17 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Heel schoon en verzorgd. Alles nieuw en de schoonmaak van de kamer was perfect! Ontbijt was voldoende. Je hoort in de avond wel auto’s langsrijden.
Roel Simon Petrus van
5 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Josine
Reisde met een groep
19 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi net hotel op een goede locatie. Ontbijt is goed verzorgd personeel vriendelijk. In oktober kan je qua drukte prima op straat parkeren.
Josine
5 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Bilge
5 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Topverblijf!
Zeer net, modern, schoon, rustig en comfortabel. Vriendelijk personeel, heerlijk zwembad. Zeer dichtbij zee en het dorpscentrum. Heerlijke ruime kamers, volledig gerenoveerd. Niets op aan te merken en erg gunstig geprijsd.
Bilge
4 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
GARY, LAS VEGAS
Reisde met familie
12 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing staff and a pleasant stay!
GARY
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jessica
4 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfetto!
Jessica
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
stefano
19 nov 2025
stefano
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Antoine
9 nov 2025
Antoine
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Flavio giacomo salvo
Reisde met familie
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Si
Flavio giacomo salvo
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Giorgio
3 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo servizio e assistenza.
Giorgio
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Francesco
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Francesco
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
daniel
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour parfait, belle chambre avec balcon sur la piscine, personnel professionnel et sympathique. La chambre était très propre, la literie de très bonne qualité également, et le petit déjeuner buffet copieux. Garage sécurisé (avec supplément) et emplacement proche des restaurants et du port. Nous y retournerons sans hésitation.
daniel
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Carsten
4 okt 2025
Carsten
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Karen
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely property, nicely located, comfortable bed
Karen
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Alexandra
22 sep 2025
Alexandra
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Andre
22 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top Adresse
Sehr schöne Location, klein aber fein !
Sehr gerne wieder.
Andre
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Isabelle
Reisde met familie
20 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nous avons passe un agréable séjour dans cet hôtel, chambre moderne avec belle décoration.
La piscine est très agréable.
Le petit déjeuner complet avec du choix.
La localisation est idéale, à pied pour aller sur le bord de rivage et en voiture pur visiter les alentours Taormine, l’Etna, et Catane.
Personnel à l écoute et pro actif.
Isabelle
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Jan Erik
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kunne hvert litt bedre utvalg med pålegg etc. til frokosten
Jan Erik
9 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Niclas
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Niclas
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Martin
27 jul 2025
Martin
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Teresa
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff they do the best to help you
Teresa
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Mariana
Reisde met familie
17 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Family vacation
We stayed for 4 nights. Hotel located in a perfect location close walk to many restaurants în Aci Trezza Very quiet. Nice pool. Great food and drinks by the pool bar area. Room was quiet and clean. Missing hair conditioner and body lotion in the bathroom which I found a bit strange. Maybe we could’ve asked for it at front desk as suggested by the room cleaning staff. Parking underneath which was great no need to worry or stress about finding a parking spot. We enjoyed it and definitely recommend the hotel.
Mariana
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
16 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Christina
Reisde met familie
5 mei 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely clean room. Kind and courteous staff. Relaxing pool area.
Christina
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Quentin
13 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quentin
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Magali
Reisde met familie
21 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre spacieuse, lits grands et confortables. Salle de bain avec grande docuhe et grande baignoire. Tout est dans un état neuf. Très bon buffet de petit déjeuner et le personnel est très gentil et attentif. Nous recommandons vivement.