Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Two apartment condos a 25sqm rooftop space & 300sqm garden for any kind of event

Appartement in Oyarifa

Fotogalerie voor Two apartment condos a 25sqm rooftop space & 300sqm garden for any kind of event

Exterieur
Terras
Interieur
Terrein van de accommodatie
2 slaapkamers, wifi

Geheel appartement

2 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Two apartment condos a 25sqm rooftop space & 300sqm garden for any kind of event

A modern home with two condos, a rooftop bar, a garden, all bedrooms and living rooms kitted with 50" and 60" smart Tvs (Netflix, PS4,Dstv premium subscription) respectively and fully kitted kitchens. This facility is located right at the peripheries of the serene Aburi mountains.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 3,5 badkamers
  • Douche

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 90 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Oyarifa. Accra-winkelcentrum en Madina Market zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Achimota Forest en Lakeside Marina Park verkennen. Legon Botanical Gardens en Aburi Botanical Gardens zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Oyarifa
Meer appartementen in Accra
Kaart
Accra, Greater Accra Region

In de buurt

  • Madina Market
    Madina Market
    12 min. rijden - 11.0 km
  • Universiteit van Ghana
    Universiteit van Ghana
    13 min. rijden - 12.6 km
  • Aburi Botanical Garden
    14 min. rijden - 13.5 km
  • Legon Botanical Gardens
    14 min. rijden - 13.5 km
  • Aburi Botanical Gardens
    15 min. rijden - 13.1 km

Lokaal vervoer

  • Accra (ACC-Kotoka Intl.) - 31 min. rijden

Restaurants

  • KFC
    6 min. rijden
  • Hajia waakye special
    9 min. rijden
  • Bull Dog Pub
    10 min. rijden
  • Potbelly Shack
    12 min. rijden
  • Fiona's
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Two apartment condos a 25sqm rooftop space & 300sqm garden for any kind of event?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Two apartment condos a 25sqm rooftop space & 300sqm garden for any kind of event inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Two apartment condos a 25sqm rooftop space & 300sqm garden for any kind of event uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Two apartment condos a 25sqm rooftop space & 300sqm garden for any kind of event?

Dit appartement in Oyarifa ligt op 15 km afstand van Madina Market, Lakeside Marina Park en Universiteit van Ghana. Ook Legon Botanical Gardens en Aburi Botanical Garden liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Two apartment condos a 25sqm rooftop space & 300sqm garden for any kind of event