Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport ligt vlak bij een treinstation in een gebied niet ver van de luchthaven. Schweizerisches Landesmuseum (Zwitsers Nationaal Museum) en Kunsthaus Zürich zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar Zoo Zurich en Chinese Tuin. Mis zeker Botanische Tuin niet. Bekijk onze reisgids voor Rümlang
Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport bevindt zich dicht bij Glatt winkelcentrum en Zoo Zurich en biedt een bibliotheek, een wasserij en een snackbar/deli. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een lift, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Een automaat
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 86 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals vloerwarming en laptopwerkplekken, naast extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 06.00 uur en 23.00 uur
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (CHF 22 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Vloerverwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 23.00 uur en 01.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 26 december tot 27 december.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 3.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: CHF 10 per persoon (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: CHF 10 (enkele reis)
Betaald parkeren: CHF 22 per dag
Toeslag voor huisdieren: CHF 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in tussen 23.00 uur en 01.00 uur
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport?
Vandaag, 11 mei 2026, kost een verblijf bij Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 143, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost CHF 22 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 23.00 uur en 01.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 06.00 uur en 23.00 uur. Er geldt een toeslag van CHF 10 per persoon.
Waar staat Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 0,8 km van Kart-Bahn Zürich-Rümlang en op 15 km afstand van Glatt winkelcentrum en Schweizerisches Landesmuseum (Zwitsers Nationaal Museum). Ook Kunsthaus Zürich en Fraumünster liggen op 15 km afstand. Station Rümlang ligt op maar 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Trip Inn Jet Hotel Zürich Airport
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
7,4
Locatie
8,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 245 van 581 beoordelingen
10 - Uitstekend
245
Gastenscore: 8 - Goed. 220 van 581 beoordelingen
8 - Goed
220
Gastenscore: 6 - Redelijk. 77 van 581 beoordelingen
6 - Redelijk
77
Gastenscore: 4 - Matig. 24 van 581 beoordelingen
4 - Matig
24
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 581 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nuna
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer wurde gut geputzt.
Nuna
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
MASAKI
26 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great service, great rooms
would go there again
Ulrika
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephen
20 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very good staff. Excellent value.
Stephen
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lee
18 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location for airport and public transport
Lee
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Faruk
16 okt 2025
Negatief: Personeel en service
Ok short-term
It's ok for a short stay.
Faruk
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
27 aug 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Super, gerne wieder!
Maria
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Berat
27 dec 2025
Das Parken sollte kostenlos sein für Gäste.
Berat
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Coco
7 jan 2026
Clean and
Coco
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivia
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property was great especially for the price. Very clean and walking distance to restaurants and grocery stores.
Olivia
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
SOVANNI
23 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was generally clean. The bathroom could use a more thorough cleaning as there was a dirty odor by the toilet area. But otherwise I was satisfied with my room.
SOVANNI
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claudio
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto ok, diversi parcheggi disponibili e facilita check-in e trasporti.
Claudio
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rick
12 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location was perfect for my needs.
Rick
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Abby
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The outside of the hotel looks pretty rough but once you are inside it is actually really nice. We would stay here again.
Abby
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chavdar
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Service was great
Chavdar
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Klara
10 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast pretty limited, expensive shuttle to the airport.
Klara
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Belinda
12 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Wow l love the place
Belinda
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Feliciano
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sauber, ruhig.
Feliciano
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
arialys
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super nice hotel, close to train station, comfy bed, spacious room, decent breakfast , will.stay there again...
arialys
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donna
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff,is,great and it's super clean, large room, comfortable bed, pretty good continental breakfast included. Nothing fancy here folks, it's basic but they offer a comfy bed and clean spaces. I would definitely stay again.
Donna
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Darren
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
Did not have breakfast
Darren
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Suyash
13 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well managed and excellent buffet
Suyash
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anthony
11 jun 2025
Convenient to airport
Anthony
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Floramie
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s worth what I paid for… it’s very close to the airport
Floramie
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mehmet
27 aug 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten