Hotel Rural Gaintza ligt vlak bij het strand in Getaria. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Playa de la Concha en Golf van Biskaje. Daarnaast kun je ook Cristóbal Balenciaga Museoa en Zuloaga Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Reale Arena of Velódromo de Anoeta. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals duiken, snorkelen en vissen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Getaria
Barrio de S Prudentzio 26, Carretera Meagas, Getaria, Gipuzkoa, 20808
In de buurt
Gaztetape hondartza
3 min. wandelen - 0.3 km
Cristóbal Balenciaga Museoa
5 min. wandelen - 0.4 km
Strand van Getaria
6 min. wandelen - 0.6 km
Iglesia de San Salvador
8 min. wandelen - 0.7 km
Juan Sebastián Elcano
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Zarautz - 13 min. rijden
Bilbao (BIO) - 53 min. rijden
Restaurants
Elkano
6 min. wandelen
Balearri Jatetxea
12 min. wandelen
Kaia
9 min. wandelen
Iruña
5 min. rijden
katrapuna txirin
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Rural Gaintza
Hotel bij de oceaan
Overweeg een verblijf bij Hotel Rural Gaintza en geniet van een aangrenzende wijnmakerij, een terras en een tuin. Naast een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Gratis kranten, meertalig personeel en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Rural Gaintza hebben leuke voordelen zoals vloerwarming en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 10.30 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Dingen om te doen
Bibliotheek
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wijnmakerij
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
8 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 etage
1 gebouw
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2012
Open haard in de lobby
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Vloerverwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 40.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Toeslag voor extra bed: EUR 40.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Rural Gaintza Getaria
Hotel Rural Gaintza
Rural Gaintza Getaria
Rural Gaintza
Hotel Rural Gaintza Hotel
Hotel Rural Gaintza Getaria
Hotel Rural Gaintza Hotel Getaria
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Rural Gaintza?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Rural Gaintza inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Rural Gaintza uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Hotel Rural Gaintza?
Dit hotel ligt bij de zee, op 10 minuten wandelen van Cristóbal Balenciaga Museoa, Iglesia de San Salvador en Strand van Getaria. Ook Juan Sebastián Elcano en Gaztetape hondartza liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Rural Gaintza
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 40 van 52 beoordelingen
10 - Uitstekend
40
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 52 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 52 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 52 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 52 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Selma
28 jul 2025
Selma
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Esmeralda
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prachtige ligging - klein hotel - warme ontvangst
Het hotel ligt midden van de wijngaarden en letterlijk aan de rand van Getaria. Het is maar 1 steile straat tot in het stadje en een 5tal minuten verder naar het centrum. We hadden een fijn verblijf. Het hotel geeft eerder een B&B-gevoel dan een boutique hotel. Er zijn 5 kamers met comfortabele bedden, goede airco. Het ontbijt heeft in de proefzaal plaats aan lange banken. Huiselijk met zelfgemaakte cakes, tortilla, lekkere koffie, sneetjes brood, maar bv geen stokbrood of broodjes. Het personeel was uitermate vriendelijk. Wat ik spijtig vond, is dat we op een Txakoli-domein logeerden waar ook proeverijen georganiseerd en wijn gekocht kan worden, maar men aan de gasten geen toelichting gaf over hun wijn of geschiedenis. Toen ik s avonds vroeg of er een mogelijkheid bestond om hun wijn tijdens ons verblijf te proeven, kregen we onmiddellijk een glas aangeboden, maar zonder enige uitleg over de wijn of het proces of uitnodiging tot een ander moment. Het zou tof zijn om bij ontvangst of kort daarna 1 welkomsglas aan te bieden en hun wijnen en huis even voor te stellen. En als gasten dan meer willen weten, ze info geven over de betalende proefsessies. Een fijn adres als je vriendelijkheid en comfort verwacht, maar geen luxe boutiquehotel.
Esmeralda
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
H.J.A., Havelte
5 mrt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uitstekend hotel!
Gastvrije ontvangst met wijn van eigen bodega. Modern met veel kunst aan de muren. Gezellige gastenkamer met (brandende) open haard. Prima bedden en dito badkamer.
H.J.A.
10/10 – Uitstekend
Catherine
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Habitación muy limpia, agradable y cómoda.
Catherine
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Ronald
Reisde met partner
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein tolles kleines Hotel - sehr schönes Zimmer, sehr nette Mitarbeiter, ein ruhiger kleiner Garten mit Aussicht, sehr netter Wein aus eigener Produktion.
Oberhalb von Getaria direkt am Ortsrand gelegen, man kann zu Fuß in die Stadt und zum Hafen gehen :-) allerdings liegt Getaria am Hang und es geht steil bergauf und bergab.
Ein empfehlenswertes Hotel - wir haben uns sehr wohl gefühlt :-))
Ronald
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Youngwoon
Reisde met familie
23 jul 2025
Positief: Personeel en service
Youngwoon
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Brad
17 jul 2025
Brad
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Tara
29 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel
This is a beautiful hotel on a working vineyard. Delicious breakfast buffet and a complementary bottle of their wine. It is only a seven minute walk by into town, with free parking on site. A true pleasure all around !
Tara
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Mahogane
26 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
un weekend parfait !
Séjour incroyable, Alejandra était pleine de petites attention.
La chambre avec jacuzzi était incroyable.
Le rosé excellent!
La vue était somptueuse.
L'accès au centre ville est sportif mais se fait très facilement.
Merci encore Alejandra !
Mahogane
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Simon
Reisde met een groep
22 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely hotel
Amazing rooms
Great staff
Simon
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Jeremy
22 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We only spent one night at the hotel following the Europa League Final but it was perfect for us. We were given very clear instructions for our late arrival. The room was clean and comfortable and the views from our window were exceptional. Breakfast was simple but delicious. The staff were excellent and very friendly; special thanks to Karla.
Jeremy
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
johan
11 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent sejour dans un endroit très agréable
Personnel très sympathique
johan
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
AGUSTÍN
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
AGUSTÍN
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Vania
14 feb 2025
What a sweet find in this costal town.
Vania
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Ander
26 feb 2024
Ander
1 nacht verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Jean Robert
Reisde met partner
21 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Accueil très agréable. Le personnel a été à l'écoute et aux petits soins. Nous avons passé un séjour remarquable dans cet établissement entre terre et mer.
L'environnement est très silencieux et le decor très beau.
Les petits-déjeuners sont très bons (jus d'orange frais servi à la demande, qualité des produits et gâteaux "maison").
Visite de l'exploitation à faire...
Bref, nous reviendrons assurément. À bientôt
Jean Robert
3 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Nieves
10 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel muy chulo
Muy buena , una gente muy cercana y agradable , la visita a la bodega con degustación y cata muy recomendable
Nieves
5 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Marta
Reisde met een groep, Reisde met partner
28 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente hotel. Atención muy amable. Habitación súper cómoda. Desayuno completo y muy rico.
Marta
1 nacht verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Juan Francisco
14 nov 2023
Juan Francisco
2 nachten verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Elisabeth
Reisde met familie
24 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Elisabeth
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
moonjoo
2 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All the staff was super nice
No over interruptions no less care
It is in uphill surrounded by beautiful vineyards still so walkable from center and bus station
From Elkano restaurant 5min walk
I highly recommend this place w wine tour(you must try wine tour)
Family owned for several generations big passion for wine making
moonjoo
1 nacht verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
PABLO
17 feb 2023
PABLO
2 nachten verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
Danielle
11 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super sejour
Sejour parfait.
Acceuil, situation, grande chambre literie super et le calme.!!
Tout était parfait.
Danielle
1 nacht verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
FEDERICO
Reisde met partner
8 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Molt bon estbliment, net, modern i molt bona qualitat preu
FEDERICO
7 nachten verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Richard
29 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Best place we have stayed at for some time. Excellent facility