Gehele woning
Villa Rosalinda, 120m2250m from Pinarello beaches
Villa met een buitenzwembad in Zonza
Fotogalerie voor Villa Rosalinda, 120m2250m from Pinarello beaches





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Mediterranean type villa
Mediterranean type villa
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 30 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 15 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 80863009900014
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Sainte Lucie de Porto Vecchio, Corse-du-Sud
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Rosalinda, 120m2250m from Pinarello beaches
10
Uitzonderlijk
10
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
7 okt 2024
Positief: Netheid
13 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Sergej S.
18 aug 2024
Positief: Netheid
Schöne Woche im August mit Familie
Sergej S.
7 nachten verbleven in augustus 2024








