ZAURA ZANZIBAR ligt in Zanzibar Town in de historische wijk. Bezoek culturele hoogtepunten Freddie Mercury Museum en People's Palace Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Kariakoo Amusement Park en Siso Spice Farm. Bekijk onze reisgids voor Zanzibar Town
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook parking en een droogkuis/wasserijservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een 24-uurs receptie en een snelle incheckservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een balkon en een bed met traagschuimmatras zijn enkele van de overige voorzieningen. Het bed wordt op verzoek verschoond.
ZAURA ZANZIBAR heeft 6 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. Alle bedden hebben een traagschuim-matras. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, pantoffels en een haardroger. In dit appartement in Zanzibar Town is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (USD 5 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Matras van memory foam
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: USD 5 per huisdier per dag
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Dagelijkse huishoudservice
Elektrische adapters
Gratis mineraalwater
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
Dingen om te doen
Buitenzwembad (toegang voor gasten) in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
6 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 5 per huisdier, per dag
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 30 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Betaald parkeren: USD 5 per dag
Toeslag voor huisdieren: USD 5 per huisdier, per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beschikt ZAURA ZANZIBAR over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij ZAURA ZANZIBAR?
Vandaag, 7 mei 2026, kost een verblijf bij ZAURA ZANZIBAR van één nacht voor twee volwassenen op 8 mei 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij ZAURA ZANZIBAR?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 5 per huisdier, per dag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 5 per dag.
Hoe laat kan ik bij ZAURA ZANZIBAR inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij ZAURA ZANZIBAR uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt ZAURA ZANZIBAR een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 30 per voertuig.
Waar staat ZAURA ZANZIBAR?
Dit appartement ligt in Stone Town, vlak bij Marahubi Palace, People's Palace Museum en Mbweni Ruins. Nakupenda-strand en Freddie Mercury Museum liggen op enkele stappen afstand.