Cocooning in the valley of the lakes biedt onder andere een tuin en een wasserij. Verover de pistes bij dit vakantiehuis met toegang tot de piste. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cocooning in the valley of the lakes hebben veel comfort met gratis wifi en eettafels.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches en haardrogers
Televisies met kabelzenders
Keukens, koelkasten en vaatwassers
Accommodatie-voorzieningen
Wintersport
Toegang tot de piste
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
In de bergen
In een dorp
In het stadscentrum
Op het platteland
Dingen om te doen
Toegang tot skipiste
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
Get back to basics in a chalet-style gîte for 6 to 15 people
Gérardmer
Get back to basics in a chalet-style gîte for 6 to 15 people
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en aan een meer in Xonrupt-Longemer. Bezoek La Bresse-Hohneck en Le Poli Skigebied als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Parc naturel régional des Ballons des Vosges en Gazon du Faing. Jardin de Berchigranges en Bol d'air zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Xonrupt-Longemer
Zijn huisdieren welkom bij Cocooning in the valley of the lakes?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cocooning in the valley of the lakes inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cocooning in the valley of the lakes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cocooning in the valley of the lakes?
Dit vakantiehuis in Xonrupt-Longemer biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 3 km afstand van Parc naturel régional des Ballons des Vosges, Le Poli Skigebied en Wintersportplaats Gérardmer. Ook Lac de Longemer en Forêt Domaniale de Gérardmer liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Cocooning in the valley of the lakes