Il-Logga Boutique Hotel ligt in Xaghra. Verken de plaatselijke natuur bij Blue Lagoon en Paradise Bay Beach. Villa Rundle-park en Natuurmuseum van Gozo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Xaghra
Church Street, Xaghra, XRA1234
In de buurt
Ta'Kola Windmill
10 min. wandelen - 0.9 km
Ggantija-tempel
3 min. rijden - 1.5 km
De Citadel
5 min. rijden - 2.3 km
Xerri's Grotto
5 min. wandelen - 0.5 km
Villa Rundle-park
5 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 99 min. rijden
Restaurants
Tal-Furnar
12 min. wandelen
Trishna
16 min. wandelen
CFC (Crispy Flavoured Chicken)
16 min. wandelen
McDonald's
18 min. wandelen
Victoria Central
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Il-Logga Boutique Hotel
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij Il-Logga Boutique Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een gratis à la carte ontbijt, een dakterras en een bar. Bij Il-Loġġa Restaurant, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor Mediterrane gerechten. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een kluis bij de receptie, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Een lift en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Il-Logga Boutique Hotel hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 09.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Il-Loġġa Restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Klamboes
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluis
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is geopend van maandag t/m zondag tussen 08.00 uur en 19.00 uur).
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 15 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie GH/0335
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 20.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt Il-Logga Boutique Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Il-Logga Boutique Hotel?
Vandaag, 2 okt. 2026, kost een verblijf bij Il-Logga Boutique Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Il-Logga Boutique Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Il-Logga Boutique Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Il-Logga Boutique Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Il-Logga Boutique Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Il-Logga Boutique Hotel?
Dit hotel in Xaghra ligt op 10 minuten wandelen van Xerri's Grotto en Ninu's Cave. Ook Ta'Kola Windmill en Museum of Toys liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Il-Logga Boutique Hotel
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
8,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 122 van 157 beoordelingen
10 - Uitstekend
122
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 157 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 157 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 157 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 157 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Franky
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De eigenaar en zijn team van personeel zijn een uitstekend draaiende machine. Geen enkel punt is te zwaar en al je vragen beantwoorden ze met plezier. De kamer is iedere ochtend mooi opgemaakt en alles is vers en aangevuld. Het ontbijt is rijkelijk en mega lekker. Ook hier word gelet op minimale verspilling en maximaal genieten. Kortom de ideale accommodatie om Gozo en Malta te ontdekken.
19 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Quentin
11 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel in a great location. The staff were extremely helpful and the breakfast was excellent. We also had dinner in the restaurant which was great and I would highly recommend making a booking.
10 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
William
16 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely place to stay
6 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lionel
11 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent Hôtel dont l’emplacement est idéal pour visiter l’Ile de Gozo. Parties communes et chambre sont toujours propres, la petite piscine est un plus pour se rafraîchir après les balades. Le petit déjeuner est copieux et excellent.
7 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Susan
13 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent stay exceptional food comfortable rooms
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Karina
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotellet var rent, værelserne blev gjort rent hver dag, morgenmaden var rigtig god og personalet hjælpsomt.
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maria Manuz
6 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Without a doubt, the best place we've ever stayed. From the moment we stepped inside, we loved it. Room spotless, breakfast superb and staff unbelievable. Lovely people, friendly, attentive, we couldn't ask for more. We'll be back as soon as we can. Thanks for a lovely stay
7 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Paul
27 mei 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was good ,great location and very clean
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joanna
4 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spacious room, good storage.
Aircon was good and there’s also a fan.
Great breakfast with large servings and friendly staff.
I would definitely stay here again.
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mario
14 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place is pristine. The staff is beyond amazing. Extremely helpful and they trip over themselves to help you. Extremely friendly. I spent 2 weeks there and believe me they treated me like I am their son. Amazing people. If you try to complain about something good you will find it impossible. The place is perfect. It is so clean that you can literally eat of the floor. I highly recommend this place. You will never regret it
15 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alix
2 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfasts and super friendly staff
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Hans-Jörk Siegbert Karsten
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir waren sehr zufrieden mit der Unterkunft und dem sehr zuvorkommendem Personal.Sehr gute Abendkarte und gute Weine.
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ulla-Maija
8 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Viihdyimme Il-Logga hotellissa erinomaisesti. Aamiaiset olivat uskomattoman runsaita ja henkilökunta kaikissa tilanteissa huomaavaista. Yövyimme huoneessa, jossa oli iso parveke merinäköalalla.
5 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anne
17 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely fantastic hotel breakfast was the best breakfast we have ever had on a holiday. The staff couldn’t do enough for you, the room was spotless beds very comfortable and quiet at night the pool was an added bonus. The hotel was situated at the bus stop and a five minute walk to the lovely square
Thank you to all the staff for making us so welcome. We will definitely be back if I could give it 10 stars I would.
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Amy
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was updated and clean, the staff was friendly and the breakfast was delicious. Our room had a beautiful view from the balcony as well.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
John
21 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely boutique hotel within walking distance to the town. Ideal for a few night stay in Gozo
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Linda
1 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic small
hotel with great service and a great breakfast
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Russ
24 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is the second time we have stayed at this wonderful boutique hotel. It’s well located 5 mins walk from Xaghra square and there’s a bus stop almost outside the property.
Our room was light, airy and modern with a small balcony with sea view.
Breakfast are enormous with lots of choice (you choose 4 x items the day before) and freshly cooked.
Best of all for this week where the temperature was a constant 30-31 was the rooftop pool; it’s not big but it doesn’t need to be.
Last shout out goes to the staff, friendly and helpful. We even got a late checkout at no extra cost.
Would we stay here again?
Absolutely.
8 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dale
24 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel & staff.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andrej
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frühstück war lecker und frisch ,
Das Internet war stabil aber leider musste man den alle 4 Tage frei schalten
9 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Patricia
11 okt 2025
Positief: Voorzieningen
Hotel serves good quality meals. Staff pleasant and helpful.
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Deanna
14 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Exceptional food and service. The kindest of staff work here. Highly recommend!
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mary
28 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A very comfortable intimate hotel. The breakfast was lovely and we can’t say enough how delicious our dinner was at the restaurant. The town is small and quiet but it’s very easy for access to either side of the island for swimming etc.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Noel
17 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice and clean Hotel. Very good service and f
Very nice and clean Hotel. Very good service and friendly staff.
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rissa
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten