Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 274
inclusief belastingen en toeslagen
14 jun - 15 jun

Kameropties

Panorama Twin kamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(8 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Comfort Twin kamer

8,4 van 10
Zeer goed
(9 beoordelingen)
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn ligt in een landelijke omgeving en vlak bij een treinstation in Wilderswil. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij First. Ga naar Brienzersee en Meer van Thun als je liever de natuur intrekt. Ook Harder Kulm en Staubbach-watervallen zijn zeker een bezoekje waard.Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwschoenwandelen of sleeën. Bekijk onze reisgids voor Wilderswil
Kaart
Obereigasse 29/31, Wilderswil, 3812

In de buurt

  • Dorfmuseum "Alte Mühle"
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Gasthof Baeren
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Skydive Interlaken
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Seilpark Interlaken
    4 min. rijden - 3.1 km
  • Tell-Spiele
    5 min. rijden - 3.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Wilderswil - 8 min. wandelen
  • Bern (BRN-Belp) - 48 min. rijden

Restaurants

  • Brasserie 17
    5 min. rijden
  • Ristorante west end
    5 min. rijden
  • Rösterei Heer
    5 min. rijden
  • Jungfrau Hotel
    6 min. wandelen
  • Delicias Algarve
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn

  • Hotel vlak bij Brienzersee
  • Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn bevindt zich dicht bij Harder Kulm en biedt een terras, shoppen ter plaatse en een tuin. Avontuurlijke reizigers kunnen wandelen/fietsen bij dit hotel. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, Restaurant CHOCHTOPF, serveert ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), snelle incheckservice en meertalig personeel
    • Rookvrije accommodatie, een automaat en hulp bij uitstappen/tickets
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Badkamers met badkuipen of douches
    • Balkons of terrassen, (kleer)kasten en waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: CHF 20 per persoon
  • Een restaurant

Restaurants ter plaatse

  • Restaurant CHOCHTOPF

Dingen om te doen

  • Mountainbiken
  • Wandel- en fietsroutes
  • Winkelen

Voorzieningen

  • Automaat

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Buiten

  • In de bergen
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Bureau
  • Kluisje
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Jungfrau Hotel, Schulgässli 51, 3812 Wilderswil].
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je voor aankomst een e-mail met speciale incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van CHF 10 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van CHF 10 per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer CHF 20 per persoon
  • Borgsom voor huisdieren: CHF 10 per nacht
  • Toeslag voor huisdieren: CHF 10 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Nationale beoordeling

Hotelstars Union kent in Zwitserland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van CHF 10 per nacht en een toeslag van CHF 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn?

Vandaag, 10 jun. 2026, kost een verblijf bij Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn van één nacht voor twee volwassenen op 14 jun. 2026 min. € 274, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.

Waar staat Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn?

Dit hotel ligt in de bergen, op 10 km afstand van Brienzersee, Meer van Thun en Harder Kulm. Ook Staubbach-watervallen en Trummelbach-watervallen liggen op 15 km afstand. Station Wilderswil ligt op 8 minuten wandelen en naar BOB Train Station - Schynige Platte Railway is het 8 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Jungfrau Hotel Annex Alpine Inn

8,4

Zeer goed

8,8

Netheid

8,4

Locatie

8,4

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 145 van 338 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 129 van 338 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 41 van 338 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 338 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 338 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Paulus

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het is gedateerd, geen koelkast en geen airco. Was erg heet in de kamer. Verder super schoon. Konden niet in restaurant eten volgens de 2 dames in de bediening. Ze deden geen enkele moeite. Volgens henzelf was er gebrek aan personeel. We kregen eerder de indruk dat ze geen zin hadden.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

KHALED

Positief: Netheid, personeel en service
ءnicce
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Safwan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking was super easy and best place to be
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Milagros

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful, clean, the view, everything Excellent place
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geoffrey

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Logement tres propre et spacieux avec vue imprenable sur le jungfrau Super qualité-prix Nous recommandons !
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fammela

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, friendly staff, food is great
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Charlotte

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the property. Was very clean and super pretty. Staff was very nice!
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kelsey

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent place to stay.
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rafael

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uma otima estadia, local muito agradável e uma localização perfeita!
4 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Blake

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location and lovely hotel in a lovely area
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andrew

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay when touring interlaken. Incredible views and quiet, while yet conveniently close to downtown.
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Guillermo

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy amable y amigable
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Howard

Positief: Netheid, personeel en service
Never had
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Scott

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Really good, nice view, friendly lady managing the breakfast
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Andy

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet area, amazing views, good breakfast
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

David

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Breakfast and View were great
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

David

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stunning location and a very fgood restaurant. Very quiet and relaxing.
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

FABIO

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
O quarto não é moderno, mais é extremamente limpo conservado e a equipe é nota 10, especialmente o Mike, super prestativo
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniela

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nos gustó mucho el hotel, buena ubicación cerca al metro, el desayuno muy rico y las camas muy comodas
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Umesh

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The panoramic rooms offer amazing views and the hotel is in a wonderful location. The rooms are reasonably furnished and well maintained. The Continental breakfast had a good variety and was well laid. They helped us with storage before and after the check-in and check-out.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Sultan

Positief: Netheid

Perfect

Air conditioning is required in summer, there is a fan but you have to keep windows open, Breakfast was very good
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Emma

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Accommodation was clean and comfortable, easy to check in and had ample parking.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jessica

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Beautiful views, wonderful hospitality!

The service was wonderful! Kind and helpful!
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ron

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Wonderful stay in a clean, comfortable room.

Very comfortable and clean room. The breakfast was wonderful, with a good selection of foods. And the view of the Jungfraujoch from the room was amazing! Highly recommend.
View of the Jungfraujoch from the room.
5 nachten verbleven in mei 2025