
Sunotel-accommodaties in Wijngebied Penedès
- Verander van gedachtenBoek hotels met gratis annulering
- Wees kieskeurigZoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Bekijk de prijzen voor deze datums
Vandaag
16 aug - 17 augMorgen
17 aug - 18 augVolgend weekend
21 aug - 23 augOver twee weken
28 aug - 30 augBespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
De beste hotelbeoordelingen voor Wijngebied Penedès
Sabàtic, Sitges, Autograph Collection
10/10 Voortreffelijk
"Als je opzoek bent naar een luxueus verblijf, dan ben je hier aan het goede adres! Wat een heerlijk hotel, enthousiast en zeer vriendelijk personeel! Het ontbijt is zeer goed, de kamers zeer ruim opgezet met een aparte slaapkamer, heerlijke bedden."
Can Milà Apartments
8/10 Goed
"We hebben heel erg genoten van onze vakantie en verblijf in Sitges, we konden tijdig in ons appartement en het was heel proper. Er is veel bergruimte en een grote keuken wat heel fijn is. We zijn met 5 ons appartement was wel maar gedekt voor 4, we hebben dit gemeld en ze hebben ons snel verder geholpen. We hadden ook maar 4 stoelen en dat leek een groter probleem te zijn, we hebben uiteindelijk een stoel gekregen die de dag nadien werd gewisseld voor een andere stoel deze had duidelijk waterschade en was vuil dus dat vonden we niet fijn. De website geeft ook niet duidelijk aan welk appartement wel een buitentafel heeft en welke niet wat ook jammer is. Het zwembad is leuk en groot genoeg, er mogen wel meer ligstoelen geplaatst worden."
Alenti Sitges Hotel
10/10 Voortreffelijk
"Mijn dochter en ik, samen met mijn ouders hebben in juli 2026 een week in dit hotel verbleven in de deluxe kamers op het gelijkvloers. De ontvangst was vriendelijk. Voor mijn ouders werd de kamer met eenvoudig toegankelijke badkamer voorzien, top! Fijne kamer met super leuke patio met bubbelbad! Als ik een minpunt mag geven is het het tekort aan opbergruimte in de (bad)kamer. Zonder afbreuk te doen aan de stijl van de kamer zou er eenvoudig extra opbergruimte gecreëerd kunnen worden. De kamer werd telkens heel netjes gepoetst. De locatie van het hotel is fantastisch! Strand, winkels, terrasjes, treinstation, … alles is in de buurt. Je zit midden in het drukke gebied. Omdat onze kamer aan de binnenkant van het hotel lag, hebben we geen geluidsoverlast ervaren. We hebben geen ontbijt genomen. Naar ons gevoel zijn er rond het hotel voldoende mogelijkheden om lekker te ontbijten wat zorgt voor meer variatie en wat vaak ook iets voordeliger is. We zaten elke avond op het terras van het hotel waar ze lekkere cocktails serveren. Vooral ober Alex had oog voor detail en heeft ons die week extra in de watten gelegd, bedankt Alex! Het zwembad van het hotel is compact maar zeker voldoende en aangenaam om even te vertoeven. Kortom, Alenti is een aanrader. Sitges is geweldig!"
Hotel Subur
8/10 Goed
"En primera linea de playa. Hotel correcto con lo necesario, aunque se nota que algunas habitaciones van quedando vetustas (persianas, cortinas). El baño estaba impoluto."
Akquaaa Boutique Hotel
10/10 Voortreffelijk
"Heerlijk hotel direct aan het strand. Prachtige kamer met uitzicht op zee, ruime douche en een geweldig bed. Ik heb heerlijk geslapen. Het eten was prima. Heel vriendelijk personeel. Ik was er eind mei (voorseizoen) en parkeren was geen probleem, gratis aan de overkant van het water."
Mediterráneo Sitges
10/10 Voortreffelijk
"Prima appartement met zijdelings uitzicht op zee. Alles was schoon en functioneerde. Geweldige locatie, vlakbij strand en restaurants."
Hotel Canada Palace
8/10 Goed
"Wij waren er maar voor 1 nacht op onze weg naar zuid Spanje. Vriendelijk en behulpzaam personeel, de kamer was schoon maar wel heel basic. bedden waren prima in orde en de airco werkte goed en stil. Het ontbijtbuffet was ook prima in orde genoeg keuze. Parkeren koste 10 euro per nacht maar gaf wel een veilig gevoel en was langs het hotel zodat je niet met je bagage over straat hoefde te lopen"
Hotel Calipolis
10/10 Voortreffelijk
"Wij komen inmiddels al een paar jaar in dit hotel en dat zegt genoeg. Het hotel wordt goed onderhouden. Het heeft mooie ruime kamers, goede bedden en netjes schoongemaakt. Het hotel is mooi gelegen aan de boulevard, maar net buiten het (drukkere) centrum, waardoor het toch rustig is qua geluid snachts. Wij kijken er naar uit om ook volgend jaar hier weer te verblijven."
MIM Sitges Member of Meliá Collection
10/10 Voortreffelijk
"Mooie kamer, grote badkamer. Ligging is perfect."
Ontdek meer over Wijngebied Penedès
Informatie over hotels in Wijngebied Penedès
Aantal beoordelingen |
|---|
Accommodatie |
Laagste prijs |
Hoogste prijs |
Ontdek de wereld met Expedia
- Aparthotels in Vilanova I la Geltrú
- Hotels met restaurant in Vilanova I la Geltrú
- Hotels in Torrelavit
- Hotels in Can Trabal
- Hotels in de buurt van Codorniu
- B&B in Vilafranca del Penedes
- Hotels in Can Cartro
- Hotels in de buurt van Bodegas Torres
- Marriott Hotels & Resorts in Sitges
- Campings en stacaravans in Vilanova I la Geltrú
- Olivia Hotels in Castelldefels
- Hotels in de buurt van Jean Leon
- Hotels in Cubelles
- Hotels in de buurt van Torre de Ribes Roges
- Hotels in L'Arboç
- Spa in Vilanova I la Geltrú
- Sb Hotels in Castelldefels
- Hotels in Vora-Sitges
- Hotels in Sant Sadurní d'Anoia
- Hotels in Vilafranca del Penedes
- Particuliere vakantiehuizen in Vilanova I la Geltrú
- Hotels in Avinyonet del Penedès
- Hotels in Llorenç del Penedès
- Campings en stacaravans in Vilafranca del Penedes
- Hotels in Banyeres del Penedès
- Hotels in de buurt van Cava Freixenet
- Hotels met 5 sterren in Vilanova I la Geltrú
- Hilton Hotels in Sitges
- Hotels in de buurt van Playa de Vilanova i la Geltrú
- Hotels in Vilanova I la Geltrú
- Hotels in L'Arboc
- Hotels in de buurt van Cava Recaredo Winery
- Appartementenresorts in Lleger
- B&B in Vilanova I la Geltrú
- Hotels in Garraf
- Hotels in de buurt van Bodegas Codorniu
- Axel Hotels in Sitges
- Vluchten vanaf Sant Martí Sarroca
- Vluchten vanaf Santa Margarida i els Monjos
- Vluchten naar L'Arboc
- Vluchten vanaf Canyelles
- Vluchten vanaf Bellvei
- Vluchten naar Vilafranca del Penedes
- Vluchten naar Vilanova I la Geltrú
- Vluchten vanaf Vilanova I la Geltrú
- Vluchten vanaf Olèrdola
- Vluchten naar Sitges
- Biblioteca Museu Victor Balaguer
- Santuari del Vinyet
- Vakanties in Vilanova I la Geltrú
- Cava Blancher
- Cava Freixenet
- Bezoek L'Arboç
- Bezoek Sant Sadurní d'Anoia
- Bezoek Bellvei
- Bezoek Vilafranca del Penedes
- Vinseum
- Freixenet
- Bezoek Torrelles de Foix
- Codorniu
- Bezoek El Pla del Penedès
- Bezoek L'Arboc
- Vakanties in Sitges
- Bodegas Codorniu
- Bezoek Santa Margarida i els Monjos
- Bezoek Sant Martí Sarroca
- Bezoek Castellví de la Marca
- Bodegas Pinord
- Bodegas Torres
- Bodega J. Mique Jané
- Bezoek Castellet i la Gornal
- Bezoek Font-Rubi
- Pere Ventura
- Bezoek Cubelles
- Bezoek Les Roquetes
- Bezoek Sitges
- Segura Viudas-wijnmakerij
- Bezoek Vilobí del Penedès
- Bezoek Sant Pere de Ribes
- Bodegas Torre del Veguer
- Castell de Ribes
- Bezoek Pacs del Penedès
- Bezoek Banyeres del Penedès
- Playa de Vilanova i la Geltrú
- Bezoek Sant Marçal
- Caves Romagosa Torné
- Bezoek Olivella
- Bezoek Sant Jaume dels Domenys
- Bezoek Vilanova I la Geltrú
- Bezoek Torrelavit