Gehele flat

Stoney Creek Northstar 14

Fotogalerie voor Stoney Creek Northstar 14

Zwembad
Een moderne keuken met roestvrijstalen apparatuur, houten kastjes en een wit aanrecht.
Een overdekt buitengebied met een houten bank en stoel, omgeven door bomen en een grindpad.
Een slaapkamer met een houten hoofdbord, een groot bed met meerdere kussens, nachtkastjes met lampen en een raam met jaloezieën.
Een woonkamer met een open haard, een bank, een salontafel en een televisie.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Gehele flat

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 460 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stoney Creek Northstar 14

  • Stoney Creek Northstar # 14 is een goed onderhouden vakantie woning gelegen in het populaire Whistler Village North gebied. Gasten zullen genieten van gemakkelijke toegang tot alles in Whistler, met inbegrip van de Olympische Plaza, Whistler en Blackcomb gondels en de vele winkels en restaurant opties gelegen langs de Whistler Village Stroll. Dit appartement accommodatie is een begane grond, een niveau woning met een open woon / eetkamer en is ongeveer 650 vierkante voet. Bij binnenkomst is er een ruime mudroom met kast en bank voor het opbergen van schoenen en ski's en een in-suite wasmachine droger. De slaapkamer is voorzien van een comfortabele queen size bed, televisie met kabel, evenals een grote kast en dressoir. De badkamer, direct tegenover de slaapkamer, voorzien van een jet groot bad en regen douchekop. Dit Stoney Creek huurwoningen heeft een goed uitgeruste keuken die van alle gemakken van thuis, waaronder een grote koelkast / vriezer, vaatwasser, oven, magnetron, en een koffiezetapparaat heeft. De woonkamer heeft een flatscreen T. V met dvd-speler, C. D. Stereo-installatie, gas open haard en een queen size slaapbank. Stoney Creek Northstar # 14 ligt in een rustig deel van het complex en heeft een omslag rond patio met stoelen om te genieten van het buitenleven. Alle gasten van Stoney Creek Northstar hebben toegang tot een groot gemeenschappelijk zwembad en een hot tub die het hele jaar door geopend is. Deze accommodatie wordt professioneel beheerd met 24/7 gastenondersteuning in het resort. Het biedt gratis WiFi, een pakket met digitale kabeltelevisie en een gratis ondergrondse parkeergarage.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Diepvriezer
  • Koelkast
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche
  • Shampoo

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Gemeubileerd terras

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Telefoon

Dingen om te doen

  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

No refund

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 00013169, PM730627773
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Whistler Village, een wijk in Whistler. Whistler Blackcomb Ski Resort en Whistler Village Gondola zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Whistler Mountain Bike Park en Whistler Mountain. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Whistler Sliding Centre of Meadow Park Sports Centre. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Whistler
Meer flats in Whistler
Kaart
Whistler, British Columbia

In de buurt

  • Een groot beeld van de Olympische ringen in een park met bomen en een heldere lucht.
    Whistler Olympic Plaza
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een met sneeuw bedekte berg, een kalm meer en een bebost gebied met gebouwen.
    Whistler Museum
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een bergstadje met een brug over een vijver, gebouwen met herfstkleuren en besneeuwde bergen op de achtergrond.
    Whistler Village Stroll
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een kabelbaan rijdt door een bebost berggebied, met uitzicht op een vallei.
    Whistler Blackcomb Ski Resort
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Een kabelbaan hangt boven een bebost berggebied, met besneeuwde toppen in de verte.
    Whistler Village Gondola
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Whistler Station - 6 min. rijden
  • Whistler, BC (YWS-Green Lake Seaplane Base) - 4 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    2 min. wandelen
  • COWS Whistler
    8 min. wandelen
  • Earls Kitchen + Bar
    10 min. wandelen
  • Avalanche Pizza
    8 min. wandelen
  • Mongolie Grill
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Stoney Creek Northstar 14?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stoney Creek Northstar 14 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stoney Creek Northstar 14 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Stoney Creek Northstar 14?

Dit appartement ligt in Whistler Village, op 15 minuten wandelen van Whistler Marketplace, Whistler Blackcomb Ski Resort en Whistler Village Gondola. Ook Main Street en Whistler Olympic Plaza liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Stoney Creek Northstar 14

9,2

Fantastisch

9,8

Netheid

9,8

Locatie

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 31 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 31 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Amazing stay

Great location and amazing hits.
9 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Crankworx week

Great location. It was just right for 3 of us.
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Nice unit in a beautiful setting
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Comfortable Cabin

Our stay was very clean and comfortable with almost all the basic necessities provided. The place is also just a short walk to the main city center which was great.
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Unit was clean and well equipped. Location is close to the grocery store, Mount Currie coffee and shops
6 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The apartment was spacious and clean. The staff was helpful and the apartment was close to the pool and hot tub. It is close to the main village and there is a shuttle to bring you to the chair lifts.
6 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Whistler

Enjoyed our stay, everything was as described. Would recommend. Short walk into the center and ski lifts, excellent choice of local restaurants and shops.
5 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fantastic location. Easy check-in/check-out process. Clean and tidy ground level condo. I would not recommend anyone sleep on the pull out couch who weighs more than 60lbs.
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Cozy condo 1/2 mile away from whistler mountain

Great stay at the 1 bedroom condo - loved the coziness, gas fireplace and even kitchen was great. Facility had lovely hot tub and pool and was fight across from the marketplace which was so convenient. Downsides - staff is rude and inflexible to early arrivals and the sound traveled greatly from top unit into ours which was loud during day/night. Otherwise, great stay!
7 nachten verbleven in februari 2023
Van een partnersite

8/10 – Goed

Four Perfect Days in Whistler

Rating Details: The property manager was more than helpful. The vacation rental was spotless. I was very happy with the location. I was somewhat dissatisfied with the condition of the vacation rental. Overall, I do not recommend this vacation rental. Reviewer Comments: We enjoy Whistler several times during the spring through fall and it's aleays a great place to visit.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Spring break in Whistler

All my needs were met. Stayed in this complex before, can’t beat the locationSuggest updating sofa bed, very uncomfortable mattress and frame is old and uneven. Not suitable for an adult to sleep on comfortably.
5 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

nice, clean, cozy

The unit is located on the front end of the complex. It's a 2-3 min. walk away from Fresh St. Market, and the bus stop where the free shuttle (#4) that goes to the WB gondola stops. Definitely a gem and great hospitality! <3
17 nachten verbleven in november 2020
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

2 bedroom, perfect for us!

Rating Details: The property manager was very helpful. The vacation rental was spotless. I was very happy with the location. I was very satisfied with the condition of the vacation rental. Overall, I recommend this vacation rental. Reviewer Comments: We found the perfect place! We just needed a place close to YVR, for a night. A beautiful place in a beautiful neighborhood. Unit was roomy, bright and very well cared for.Full kitchen,(coffee,tea and oatmeal packages were provided,so grab some food on the way) no TV (no problem). Would definitely stay here again. Street parking was good.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

May Long Weekend

The TV in the living needs to be adjusted to work without the owner's Google password.
5 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Comfortable condo

We stayed here for a summer trip. The property was clean, garage parking was good. All in all a comfortable stat
3 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Noisy

Everything was great except for the noise transfer from the unit upstairs. their living room was over my bedroom and so it was very noisy at night whenI needed to sleep.
16 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great location, seemless booking and check in and check out.

Location is great. Few things that could be improved on are, the sofa bed needs to be replaced, you can feel every spring poking. The sofa and recliner needs good cleaning as you could feel the dust when sitting on it. The feather filled blanket can be upgraded as it was shedding feathers and at times it felt like needles poking you.
3 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great stay in unit #14

Great, fully equipped, one bedroom unit. Comfy and newly updated. Location was close enough to the village, without being in the village. Parking underground was great and the all important Wi-Fi was solid too. Would definitely stay again. Only issue about the unit is that the pull out sofa bed is not very comfortable, as I guess most pullouts are. And if there was a suggestion box - my comment would be about the pool. Couldn’t even get in edgewise, it was consistently busy from open to close. I would maybe like to see adults only for an hour during the day maybe?? Besides that, everything was fantastic. Thank you!
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great location, awesome rental

Great location close to the main village, very clean/ spacious, well stocked kitchen, overall great place to spend a weekend
4 nachten verbleven in juni 2021
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

A pleasant place to stay

The condo is very clean and neat, nicely decorated and the kitchen is modern and well-supplied with utensils. Free parking in an assigned space in the parkade is a definite plus. The ground floor patio is pleasant with comfortable chairs and has some landscaping for privacy. We enjoyed the pool and large hot-tub in the complex. Only negatives: a bit noisy on the patio when the air-con compressor is running. And the lighting in the LR and BR is not great for reading.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Summer break

Newly refurbished and so in excellent condition. Great rain shower, close to pool. Central for everything. I would stay here again!
4 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Two details away from excellent

The unit was lovely, Spacious, quiet, well appointed, if a bit dark, and I would happily return. What could be improved upon would be a new mattress for the sofa bed, some artwork on the wall by the fireplace, and better instructions for newcomers about location of unit, luggage (no elevators), recycling and garbage bin. Otherwise, truly superior.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Comfortable stay

Property was clean, comfortable , quiet and spacious . Location is convenient to restaurants and grocery store.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Great Location

Rating Details: The property manager was very helpful. The vacation rental was spotless. I was very happy with the location. I was very satisfied with the condition of the vacation rental. Overall, I recommend this vacation rental. Reviewer Comments: Everything you need for a stress-free vacation. Close to village and lifts.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Clean Updated Unit. Perfect for small group

Rating Details: The property manager was very helpful. The vacation rental was spotless. I was very happy with the location. I was very satisfied with the condition of the vacation rental. Overall, I recommend this vacation rental. Reviewer Comments: Excellent unit. Highly recommend it
4 nachten verbleven in augustus 2019