'Voor de twee nachten dat we er waren was het allemaal prima geregeld.
Prachtige omgeving met in een straal van 10 min genoeg in de omgeving om boodschapoen te doen en een hapje te eten.
De bedden sliepen heerlijk, hou je van een stevig kussen, dan je eigen meenemen. 😁
En voor de liefhebbers die graag tv kijken savonds en naar eigen zenders is een cromekastje makkelijk aantesluiten, wel zelf meenemen.'
'Het hotel was prima en geheel naar verwachting. Het inchecken online of via de zuil in het hotel zelf verliep dramatisch. Het is dan ook niet gelukt. Vooral het moment dat het systeem een selfie nodig had. Het was simpelweg onmogelijk om je gezicht in de cirkel te krijgen. '
'Aan de buitenzijde waren reclamebanners bevestigd ter hoogte van onze kamer, vanwege de wind maakten deze veel lawaai. Toen wij dit aangaven bij de receptie kregen we een andere kamer toegewezen. De bedden lagen heerlijk'
'The room has everything you need. A neighbour had trouble getting into his room and they responded almost instant to get him back in. And it was 23:30 in the night at this time. I'm really impressed with everything for the price you are paying. Would highly recommend.'
'Bedden lagen goed, we hadden een 5 persoonskamer met eigen douche en wc. Dankzij de gedeelde woonkamers en gedeelde keuken toch ruimte genoeg! Op de gangen zijn nog extra wc’s en douches! Ook is er nog een buitenspeelruimte met terras! We verbleven 2 nachten, vanuit hier Legohouse in Billund bezocht en natuurlijk de Zoo zelf!'
'Alles was verouderd. Klein bed in slaapkamer en dunne matras op vide. Veel vliegen in huis en omgeving. Geen gordijnen voor de ramen. Geen vliegenhor'
'kamer lag op het gelijkvloers ,dus zicht op de prachtige tuin.
geen gesleur met koffers in een lift was super.
onze kamer had een terras ,dus hebben we 's avonds nog lang buiten gezeten en genoten van ons terras.
Avond eten en ontbijt waren bijzonder lekker. '
'we zijn 4 dagen in het hotel geweest. gezellige sfeer, de kamers prima en netjes maar voor 4 personen wel wat klein. aan de andere kant; wat doe je op je kamer? alleen in de avond en slapen. ontbijt prima geregeld en personeel uiterst vriendelijk! '
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
"Het hotel was prima en geheel naar verwachting. Het inchecken online of via de zuil in het hotel zelf verliep dramatisch. Het is dan ook niet gelukt. Vooral het moment dat het systeem een selfie nodig had. Het was simpelweg onmogelijk om je gezicht in de cirkel te krijgen. "
Als je op vakantie lekker wilt uitrusten, kun je tijdens je vakantie in Vejle misschien een bezoekje brengen aan Strand van Albuen. Wandel door de haven of maak een uitstapje naar de kerken wanneer je in de omgeving bent.
Hoe ziet de regio rond Wetenschapscentrum Økolariet eruit?
Wetenschapscentrum Økolariet ligt in Vejle. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 16 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsmogelijkheid vlak bij Wetenschapscentrum Økolariet?
Met een ligging bij Wetenschapscentrum Økolariet is The Note volgens onze reizigers een van de beste keuzes voor je verblijf, en dit hotel biedt gratis wifi en een 24-uurs receptie. Andere goede mogelijkheden in de buurt zijn Four Points Flex by Sheraton Vejle en Best Western Torvehallerne.
Hoeveel hotels zijn er in de buurt van Wetenschapscentrum Økolariet?
Expedia heeft 16 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Wetenschapscentrum Økolariet.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Wetenschapscentrum Økolariet wil annuleren?
Natuurlijk. De meerderheid van de hotelboekingen is restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is in de meeste gevallen binnen 24 tot 48 uur voor je geplande aankomst. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je misschien nog de optie om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Voeg je datums toe, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om topdeals in de buurt van Wetenschapscentrum Økolariet te ontvangen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Wetenschapscentrum Økolariet?
Bestudeer de collecties van Vejle Kunstmuseum, Fjordenhus of Munkenes Tegeloven. Kom meer te weten over de lokale geschiedenis bij Tirsbaek Slot en Windmolen van Vejle. Haal je tickets voor een liveoptreden bij Muziektheater van Vejle of Vejle Muziektheater.
Hoe kan ik Wetenschapscentrum Økolariet bereiken?
Als je Stadscentrum per trein wilt bereiken, is Station Vejle het meest nabijgelegen station. Misschien zijn er maar weinig mogelijkheden voor openbaar vervoer rond Wetenschapscentrum Økolariet en spaar je meer tijd uit met een huurauto.