Geheel huisje

Bergwaldlodge Blickfang

Fotogalerie voor Bergwaldlodge Blickfang

Een ruime woonkamer met een open haard, houten plafond en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een houten chalet met een balkon, grote ramen en een stenen fundering.
Een moderne woonkamer met een zithoek, een salontafel, een open haard en een groot raam.
Een slaapkamer met een houten plafond, een bed met een wit hoofdeinde, een bankje, een zachte fauteuil en een raam met gordijnen.
Een houten hut met een schuin dak, grote ramen en een stenen fundering.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Geheel huisje

2 slaapkamersMax. aantal: 411 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Bergwaldlodge Blickfang

  • Huisje vlak bij Nationaal Park Harz
  • Bergwaldlodge Blickfang biedt onder andere een sauna. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie en spelletjes
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Bergwaldlodge Blickfang zorgen voor veel comfort met gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkuipen of douches en toiletpapier
    • Flatscreentelevisies met een dvd-speler
    • (kleer)kasten, keukens en koelkasten

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Zwembad/spa

  • Sauna

Internet

  • Beschikbaar in de boshut: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Flatscreen-tv
  • Spellen

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units
  • Geluiddichte muren

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 200 per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.75, per nacht voor gasten van 6 tot 17 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een bankkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit huisje ligt in Wernigerode. Verken de plaatselijke natuur bij Nationaal Park Harz en Brocken. Brocken Coaster en Harzer Schmalspurbahnen zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Wernigerode
Meer vakantiehuisjes in Wernigerode
Kaart
Alte Dorfstraße 10b, Wernigerode, 38879

In de buurt

  • Een hangbrug over een rivier, omringd door dicht bos.
    Natuurpark Harz-Saksen-Anhalt
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een schilderachtige spoorlijn met een rode trein en een stoomlocomotief, omringd door weelderig groen bos en bergen op de achtergrond.
    Nationaal Park Harz
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Brocken Coaster
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Schierker Feuerstein Arena
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Wurmberg Gondola
    11 min. rijden - 10.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Wernigerode Elmowerk - 23 min. rijden
  • Hannover (HAJ) - 112 min. rijden

Restaurants

  • Brockenwirt
  • Brockenstübschen
    4 min. rijden
  • Harz-Heimat
    9 min. rijden
  • Brockenhaus
  • Wurmberg-Alm
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Bergwaldlodge Blickfang?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Bergwaldlodge Blickfang inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Bergwaldlodge Blickfang uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Bergwaldlodge Blickfang?

Dit huisje in Wernigerode ligt op 2 km afstand van Natuurpark Harz-Saksen-Anhalt en Nationaal Park Harz. Ook Brocken Coaster en Schierker Feuerstein Arena liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Bergwaldlodge Blickfang

Beoordelingen

9,0

Fantastisch