Appartement 2: Appartement 2, blokhut, ca. 60 m², begane grond, voor 2 - 4 personen, zeer comfortabel, liefdevol en individueel ingericht. 1 woonkamer m. 2 komf. Murphy bedden en slaapbank, 1 slaapkamer, KÜ, douche / WC
De liefdevol en individueel ingerichte pensions bevinden zich in een grote, goed onderhouden tuin direct aan de voet van de Kupferberg - open naar de zuidkant -. De vijf appartementen met verschillende faciliteiten zijn voorzien, afhankelijk van het appartement tussen de 30 m² en 63 m² en is geschikt voor 2-4 personen. Een daarvan is via een ingang op de begane grond bijzonder geschikt voor gehandicapten.
Aankomst is mogelijk van 14:00 tot 18:00 uur en vertrek van 07:00 tot 10:00 uur.
Gelijkaardige accommodaties
Apartment 3 (with winter garden) - Apartments Haus Presse
Walkenried
Apartment 3 (with winter garden) - Apartments Haus Presse
dit appartement ligt in Walkenried. Hasselkopf-Loipe Kurz en Hasselkopflift zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Bad Sachsa Sprookjespark en Sommer-Rodelbahn St Andreasberg bezoeken. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Walkenried
Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 93 min. rijden
Restaurants
Backwood Burger
7 min. rijden
Fannys Harzer Schnitzelhaus & Waffelbäckerei
8 min. rijden
Orient Express
6 min. rijden
La Vida im Göbel’s Vital Hotel
8 min. rijden
Klostercafe
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 2 - Apartments Am Kupferberg?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 2 - Apartments Am Kupferberg inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 2 - Apartments Am Kupferberg uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 2 - Apartments Am Kupferberg?
Dit appartement in Walkenried ligt op 2 km afstand van Abdijkerk van Walkenried en South Harz Nature Park. DDR-Museum ligt op 4,9 km. Station Walkenried ligt op 11 minuten wandelen.