Les Saules Parc & Spa – Teritoria in Vonnas bevindt zich bij een trein-/metrostation. Bezoek culturele hoogtepunten Musée départemental de la Bresse en Musée Traditions et Vie. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Golfclub La Commanderie en Golf de la Bresse. Reis je met kinderen? Overweeg dan Musée du Train Miniature of ga naar Espace Bel Air om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Vonnas
Place du Marché, Vonnas, 01540
In de buurt
Espace Bel Air
18 min. rijden - 14.7 km
Musée départemental de la Bresse
19 min. rijden - 12.6 km
Golfclub La Commanderie
20 min. rijden - 14.5 km
Musée du Train Miniature
21 min. rijden - 16.0 km
Kasteel van Châtillon-sur-Chalaronne
21 min. rijden - 16.0 km
Lokaal vervoer
Station Vonnas - 11 min. wandelen
Lyon (LYS-Saint-Exupery) - 66 min. rijden
Restaurants
L'Ancienne Auberge
1 min. wandelen
A La Vonna ‘Tienne
2 min. wandelen
Georges Blanc
1 min. wandelen
Restaurant la Bergerie
7 min. rijden
La Fourchette Bressane
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Les Saules Parc & Spa – Teritoria
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid bij het congrescentrum. De kamers zijn gemoderniseerd in 2023
Een aangrenzende golfbaan, een swim-up bar en een poolbar vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Les Saules Parc & Spa – Teritoria. Geniet van faciliteiten zoals golflessen en een caddie bij dit hotel. Geniet van een gezichtsbehandeling, een body wrap of een lichaamsbehandeling bij Sym Biologic Systeml, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de 3 restaurants ter plaatse. Ze serveren er lunch, diner, een kindermenu en lichte maaltijden, en je geniet er van Franse gerechten.
Gratis wifi in de kamer, een buurtwinkel en een terras zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met gratis cabana's, ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen en valetparking (toeslag)
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een outdoor tennisbaan
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, toegang tot een binnenzwembad in de buurt en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Les Saules Parc & Spa – Teritoria hebben volop comfort dankzij 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 100 cm met satellietzenders
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Traditionele architectuur
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 100 cm met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Champagneservice
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Restaurantgidsen
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Apart zitgedeelte
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Bureaustoel
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Kluisje
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycleren
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 49
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: 30 procent van het kamertarief wanneer je incheckt tussen 13.00 uur en 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Relais et Chateau Hotel, 100 meters away].
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.30 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 8 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.53 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 39 per persoon
Valetparkeerkosten: EUR 15.00 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 49 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: 30 procent van het kamertarief wanneer je incheckt tussen 13.00 uur en 16.00 uur
Toeslag voor babybed: EUR 20 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 50 per nacht
Spatoeslag: EUR 20 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Behalve in de zomer heb je alleen tegen een toeslag toegang tot zwembad.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 26 april tot 11 oktober
Het zwembad is toegankelijk van 08.30 uur tot 19.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf, massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hôtel Saules Vonnas
Saules Vonnas
Hôtel Saules
Hôtel Les Saules Hotel
Hôtel Les Saules Vonnas
Hôtel Les Saules Hotel Vonnas
Veelgestelde vragen
Beschikt Les Saules Parc & Spa – Teritoria over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.30 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Les Saules Parc & Spa – Teritoria?
Vandaag, 30 apr. 2026, kost een verblijf bij Les Saules Parc & Spa – Teritoria van één nacht voor twee volwassenen op 4 mei 2026 min. € 186, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Les Saules Parc & Spa – Teritoria?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Les Saules Parc & Spa – Teritoria inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 49 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 13.00 uur en
16.00 uur en tegen betaling van een toeslag van 30%.
Tot hoe laat kan ik bij Les Saules Parc & Spa – Teritoria uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Les Saules Parc & Spa – Teritoria?
Dit gezinsvriendelijke hotel ligt in de historische wijk, op 15 km afstand van Musée départemental de la Bresse, Musée du Train Miniature en Golfclub La Commanderie. Ook Golf de la Bresse en Musée Traditions et Vie liggen op 15 km afstand. Station Vonnas ligt op 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Les Saules Parc & Spa – Teritoria
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,8
Locatie
8,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 16 van 38 beoordelingen
10 - Uitstekend
16
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 38 beoordelingen
8 - Goed
17
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 38 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 38 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 38 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Patrick
29 dec 2022
Patrick
1 nacht verbleven in december 2022
10/10 – Uitstekend
Annemarie
29 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
George Blanc dorp
Prima verblijf. Onderdeel van het George Blanc dorp. Mooie grote kamer.
Ontbijt was een beetje duur. (20 euro continental en 35 voor buffet) maar er is zit een bakkertje verderop die vers gebakken croissants verkoopt.
Annemarie
1 nacht verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
David
20 nov 2025
David
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Stephanie
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Choisissez le relais et châteaux
L’hôtel les saules n’a pas de concierge sur place et subit les odeurs de la restauration du rez-de-chaussée 😌
Vonnas ne dispose pas de borne de recharge électrique sauf tesla
Stephanie
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Muriel
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muriel
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Susan
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Hotel Les Saules is a wonderful hotel that is a must for that trip away for any reason. The staff are personable and welcoming; very professional. Vonnas is this beautiful little town in France that is a hot bed of culinary excellence and the gem of the hospitality industry.
Our room was lovely and well appointed. The bed was comfortable and everything was clean and well thought out. Our room looked out over the square of the town which also served as the parking lot for everything, yet it was part of the park. We had a balcony where you could order breakfast, but don't do that. Go to the breakfast they have at their neighboring restaurant. It must be a training ground for the next set of Michelin star chefs. The food was beyond amazing. It was not overpriced and worth every penny that you pay. Everything is fresh and delicious. NOTE: Make reservations in their restaurant in advance especially during the summer season. There are two types of services: the restaurant and the Food Tasting Menu. The restaurant is ala carte and the Food Tasting Menu is expensive, but if you are a foodie, this is your moment of joy. RESERVATIONS for either are a must.
Everything is close by and quaint. Definitely a highlight of our stays.
Susan
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Dai
18 feb 2025
Having stayed several times at Vannos and thoroughly enjoyed the experience this was a disappointment. There were no amenities in the bathroom such as shower cap, moisturiser etc.
Dai
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Michel
Reisde met familie
3 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chaudement recommandé.
Michel
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Sascha
Zakenreiziger
16 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sascha
1 nacht verbleven in juni 2023
4/10 – Matig
Catherine
23 apr 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Une grande déception,notre chambre dans un lieu, le petit déjeuner dans un autre, le restaurant dans un troisième. Pas de service en chambre . À l’arrivée il faut chercher la réception autour de la place, se débrouiller avec les bagages puis emmener ailleurs la voiture au voiturier pour qu’il la parque .....Pas de choix de restaurant (la majorité fermée) obligation du restaurant gastronomique avec un vin hors de prix. Et le lendemain recherche du Xieme restaurant très mal indiqué. Et cerise.... le prix des prestations annexes est sous évalué sur Hôtels.com
Catherine
2 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Jean
21 apr 2023
Jean
1 nacht verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
SERGE
27 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
SERGE
1 nacht verbleven in februari 2023
8/10 – Goed
Christer
23 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Måste besökas !
Trevligt ställe ,med fantastiska matupplevelser
även i lågsäsong .
Även om det blev lite stökigt med boende på
ett av Blancs hotel , middag på
ett annat och frukost på ett tredje .
Så undvik övernattning måndagar i lågsäsong .
Christer
1 nacht verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
Benjamin Antonio, Brookline
30 aug 2022
Benjamin Antonio
2 nachten verbleven in augustus 2022
6/10 – Redelijk
Lauren
Reisde met partner
6 aug 2022
Positief: Netheid
Would benefit from an update to the facilities for the price of the rooms.
Lauren
1 nacht verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Patrick
Reisde met partner
3 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très belle découverte
Patrick
1 nacht verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
eric
2 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres bel endroit
eric
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Patrick
27 jun 2022
Patrick
1 nacht verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Dominique
Zakenreiziger
9 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dominique
1 nacht verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Michael
18 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Michael
1 nacht verbleven in maart 2022
8/10 – Goed
Daniel
14 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
BEL ENDROIT
Daniel
1 nacht verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Amina
25 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
SEJOUR AGREABLE
Amina
2 nachten verbleven in mei 2021
10/10 – Uitstekend
FRANCIS
10 aug 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Havre de paix dans un merveilleux environnement
FRANCIS
1 nacht verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Sylvette
26 sep 2019
Sylvette
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Magnus
11 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer